Wpis z mikrobloga

@nietopies: haczyk jest taki, że program opiera się na p2p czyli oglądając, jednocześnie udostępniasz nielegalnie program, który chcesz obejrzeć a wiadomo z czym to się wiąże ;p no ale nikogo nie straszę i sam chyba będę korzystał ;)
  • Odpowiedz
@xedarr: i o co chodzi z tą zaporą windows? przy włączeniu każą dać programowi dostęp czy coś takiego, czy to jest niebezpieczne? ktoś wie?
  • Odpowiedz
czy u was już przestała ta telewizja działać jako bezpłatna? Jeszcze wczoraj oglądałem a dzisiaj komunikat ze twoja subskrypcja wygasła i każą płacić 19,90 za miesiąc. Znacie może jakąś inną bezpłatną telewizję?
  • Odpowiedz
Ja dziś wykupiłem pakiet na 30 dni i bez problemu działa. Szkoda program jest teraz płatny, no ale to było pewne że w końcu znajdą sposób żeby zarabiać na nim
  • Odpowiedz
@bazinzjozin: To nie żaden wałek,ja wykupiłem kilka dni temu abonament i wszystko śmiga,tylko chyba dziś im serwery siadły,bo nie ma kontaktu ze stroną ani z odtwarzaczem. Być może jakieś konserwacje prowadzą,bo nie raz tak było.
  • Odpowiedz
@bazinzjozin Uważam,że bagiety mają ważniejsze sprawy niż uganianie się za kimś kto ogladą tv. Nawet jeśli jest to nielegal. Chociażby namierzanie pedofili,hakierów,terrorystów ,którzy łamią prawo w cyberprzestrzeni :)
  • Odpowiedz