Wpis z mikrobloga

Chcialem podczas nieobecnosci DMP kupic pakiet na player.pl, zwlaszcza ze Black Friday, promocje, bla bla bla. No ale nie moge, bo nie mieszkam w Polsce. To paranoja jakas, chcesz miec cos na legalu, wiecej placic, ale nie, bo poza granicami kraju ni hu hu. Poniewaz interesuja mnie tylko kanaly sportowe, jade na streamach do czasu az wroci (miejmy nadzieje) DMP. Dopoki beda takie debilne ograniczenia, dopoty mniej lub bardziej nielegalne serwisy beda
  • Odpowiedz
@adrian-matwiejczuk:
Jaka jest z ciebie tępa dzida!!!
A kim ty jesteś?! Co ci do tego?! Tym bardziej że też jesteś złodziejem! Nie masz prawa, skończony debilu, nikogo oskarżać. I ubliżać! Trzepiesz sobie do monitora?! Pisząc te brednie! Nie spotkałem jeszcze nigdy tak srającego żarem, i plującego jadem typa!! #!$%@? się w ten pusty łeb, jakimś tępym narzędziem! Może ci się wyjaśni!!
  • Odpowiedz
@GibonTM: Ustalmy fakty. Kradniesz sygnał telewizyjny, oglądasz nielegalnie i płacisz złodziejowi. Dla mnie to współudział w kradzieży,ca organa ścigania też mają takie samo zdanie. Jak Polska ma się rozwijać? Twoje podejście do życia: "ukraść, może nikt mnie nie złapie". Możesz pokrzykiwać, miotać się ale prawdy nie zmienisz - bierzesz udział w kradzieży, czyli de facto jesteś takim samym złodziejem jak ten, co nadaje.
  • Odpowiedz