Wpis z mikrobloga

@ivizjusz: Kpisz? Nie wiem, czy wiesz że to działało na zasadzie p2p. Każdy oglądający udostępniał sygnał pozostałym. W świetle prawa, każdy oglądający udostępniał i rozprowadzał kradziony sygnał, a na to są już paragrafy. Powtarzam, po zajęciu serwerów policja ma wszelkie potrzebne dane aby ustalić wszystkich sprawców kradzieży.
  • Odpowiedz
@adrian-matwiejczuk: To że to było P2P to każdy wie.Napisze jeszcze raz podasz te źródło skąd to wiesz że ich zamknęli?Przypomnę ci coś kiedyś weeb tv też tydzień miało zamknietą stronę na email nie odpisywali i dalej istnieją okazało się że mieli problemy techniczne.
  • Odpowiedz
@adrian-matwiejczuk: Wiem Adrian wiem. Skoro znasz te paragrafy to możesz powiedzieć co Nam za to grozi? (ʘʘ)
Ciekawe na ile pójdę siedzieć. Ja cyndole dobrze że liznęłam troche więziennego klimatu z "Orange is the new black" ( _)
  • Odpowiedz
@ivizjusz: Mam Cyfrowy Polsat ale na terenie Niemiec to też trochę nielegalne bo nie wolno dekoderów wywozić no i jeszcze mam na aplikacji Smart TV .@adrian-matwiejczuk ja nie wierzę póki nie zobaczę jakiegoś artykułu bo zawsze jest o tym głośno jakieś 3 miesiące temu też na portalach było o tym że jakąś IPTV zamknęli
  • Odpowiedz
@adrian-matwiejczuk: Zamkneli czy nie, nie wielkie pieniadze byly, Kasowali zawsze za jeden miesiac! , Fajna rzecz dla ludzi takich jak ja nie mieszkajacych w Polsce. Nie kazdy ma mozliwosc instalacji anteny satelitarnej, ktora tez w swietle polskiego prawa nie jest legalna do odbioru za granicami Polski. Ciekawi mnie czy bedzie wreszcie kiedys mozliwosc legalnego wykupu pakietow Internetowej TV. Sam bym natychmiast wykupil. A ty Adrian wyhamuj.... Bo teksty piszesz zgryzliwie i
  • Odpowiedz
@linux123: Co to za argumenty? Który kraj daje iptv bez ograniczeń regionalnych? To się nigdy nie stanie, bo kasa za licencje dla twórców dzieł, które są tam emitowane, prawa do transmisji sportowych itd zabiłaby każdego nadawcę. Z tego samego powodu wymuszane jest kodowanie transmisji satelitarnych, nie wszystko można siać jako fta np na całą Europę
  • Odpowiedz
Chyba nie czytasz ze zrozumieniem, nie chodzi o transmisje sportowe, a TV i tyle, a jezeli chodzi o dzielo to sa one oplacane automatycznie z wprowadzonych stawek o dzielo w abonamencie TV we wszystkich krajach europejskich. A ja chce tylko legalnego dostepu do TV Polskiej przez Internet za oplata i niech sie tym zajma wrescie ci ktorzy sa za to odpowiedzialni.W calej EU moge za oplata ogladac Sky lub HDAustria poprzez internet.
  • Odpowiedz
@linux123: Legalna TV w necie jest WP Pilot z tym że za darmo ma tylko parę programów ktoś co nie jest wymagający to mu to wystarczy. Od paru miesięcy WP Pilot można normalnie oglądać bez zmiany ip wystarczy skan Polskiego dowodu albo Polskie konto bankowe.
  • Odpowiedz
@adrian-matwiejczuk:Chyba nie czytasz ze zrozumieniem, nie chodzi o transmisje sportowe, a TV i tyle, a jezeli chodzi o dzielo to sa one oplacane automatycznie z wprowadzonych stawek o dzielo w abonamencie TV we wszystkich krajach europejskich. A ja chce tylko legalnego dostepu do TV Polskiej przez Internet za oplata i niech sie tym zajma wrescie ci ktorzy sa za to odpowiedzialni.W calej EU moge za oplata ogladac Sky lub HDAustria poprzez
  • Odpowiedz
adrian-matwiejczuk


@adrian-matwiejczuk: Ogarnij się człowieku, a nie bzdury piszesz. Założyłeś konto 2 dni temu, żeby się podniecać pisaniem kocopołów? Mama Ci pozwoliła konto założyć na wykopie ?
Nie masz nic konstruktywnego do powiedzenia, zachowujesz się jak debil powtarzając w kółko to samo: "policja ma wasze dane itp itd" Ograniczony jesteś ? Normalny człowiek jeśli ma coś do powiedzenia, to mówiąc używa argumentów i faktów, a nie #!$%@? jak potłuczony.
  • Odpowiedz
Czyli wtopiłem kasę z tym DMPlayer, bo nadpłaciłem. Oczywiście nie nadpłaciłem z własnej woli, po prostu system nie wykazał że cokolwiek wpłaciłem, dopiero na drugi dzień dostałem info że zapłaciłem do Grudnia bodajże...ale ch*j. Pytanie a propos tego WP Pilot: czy będę mógł to oglądać z dowolnego kraju? Dajmy na to Szwecja lub Norwegia? Z góry dziękuję za odpowiedź.
  • Odpowiedz