Wpis z mikrobloga

@adrian-matwiejczuk:
Czy sądzisz że kogo kolwiek z odbiorców, może abonentów czy jak Ty to nazywasz złodziei posądza za kratkami? Jeśli taka myśl jest w twoim cabanie to znaczy że jesteś debilem.
Większej głupoty nie słyszałem. Czas może pójść się leczyć, a może już za późno.
Pozdrawiam
Nie ładnie jest kłamać „Adrianek”!!!
Myśle ze już klamka zapadła. I twoje ID jest już namierzone! Tak że spodziewaj się wizyty panów z CBŚP, od cyber złodziei! To już tylko kwestia czasu.... Uwierz mi, nie ukryjesz się za swoimi kłamstwami, ze nie jesteś użytkownikiem DMP. Kłamstwa cię nie usprawiedliwiają , tylko jeszcze bardziej cię pogrążają. Nie wymigasz się!!
ZK czeka!!!
Kto kłamie ? Ty non stop kłamiesz co pysk otworzysz jakieś bajki piszesz jakbyś był psem. Do Ciebie wpadną na chate bo zobacz ile tu jest świadków przeciwko Tobie
Adrian weź juz skończ te swoje nudne wpisy...
Ch... Ci do tego czy komuś co zrobia czy nie, nie twoja sprawa to jest. A że ty masz jakies urojenia na głowie to może pora do lekarza się udać.
MATWIEJCZUK!!! ZAMKNIJ JUŻ MORDĘ PRZYCHLAŚCIE. Bo szczekasz tu jak pies, zbity kundel, a jedyne do czego się nadajesz do tarcia chrzaniu, kręcenia karuzeli oraz na uszczelki. #!$%@? serwery opieczętowane hahaha opieczętować to ci diler może to co bierzesz, także weź już #!$%@? pókim dobry.
Racja, panowie!
Kilka mc temu, mieli chyba większy problem, bo strona była całkowicie zamknięta. Nawet e-mail do nich nie dochodził. Po dwóch tygodniach chyba, zaczęło wszystko działać. Dali kilka dni extra subskrybcji, i tyle..!
I ten baran pisał tak samo...! To jakiś rasowy konfident jest!! Ludzie jak zaczęli go ignorować i zlewać, to zamknął mordę!
A teraz DMP podało na stronie informacje, że będzie przerwa w odbiorze. Tak że myśle że to
A że tak zapytam... Czy piszecie do DMP
e-maile, aby podali jaką kolwiek informacje, kiedy zaczną działać? Ja na początku tej przerwy pisałem. Dostałem jedna odp. a później już cisza.