Wpis z mikrobloga

Cóż moi drodzy wychodzi na to, że wg. adrianka jesteśmy zorganizowana grupa przestępczą. #!$%@? będą musieli pozamykać kilka set lub kilka tysięcy ludzi taki precedens nie bedzie mógł przejść bez echa w mediach bedziemy popularni ;) Ps. Adrian wstawaj zesrałeś się !!!
No na to wychodzi, kolego...@FreDBandyta
Czas zacząć się pakować! Bo to, teraz to wiesz jak zabierają...
06:00 rano i wyprowadzają w skarpetach!
Lepiej się przygotować.
Tak że..... do zobaczenia w pudle „Adrianek”!! :) :)
Oooj !!! Odnoszę takie wrażenie że komuś dupa się rozpruje...!
I nie będzie to moja!!
@GibonTM: Niejeden już tak rechotał, a potem mina zrzedła i śmiał się, ale baranim głosem. W ogóle jestem zdania, że takim jak ty należy odbierać obywatelstwo. Wyjechałeś, nie płacisz podatków w Polsce i jeszcze okradasz swój kraj. Wyjątkowo paskudne postępowanie, tym bardziej, że się z tego cieszysz zamiast się wstydzić. Tak to jest, zero honoru.
@adrian-matwiejczuk:
Wiesz co...? Ten ostatni twój wpis...Teraz już jestem w 100% pewien!
Ty jednak jesteś skończonym kretynem!
Z jakiegoś #!$%@? „Ciemnogrodu”!!
Co ty #!$%@? możesz wiedzieć o honorze? Spójrz w lustro idioto. I kogo widzisz?? Bo ja wiem kogo. Uśpionego komucha!!! I to ja powinienem się wstydzić? Nie wydaje mi się. Pusty ludziku!! Takich jak ty, tanich sprzedawczyków, już dawno za szufladkowali! Twój gatunek jest na wymarciu! To tacy jak ty,
@GibonTM: Ktoś, kto bierze udział w kradzieży sygnału tv, czym działa na szkodę swojego kraju, pyta mnie co ja mogę wiedzieć o honorze? Śmiech na sali. Kradniesz, kradniesz i jeszcze się tym szczycisz. Kombinatorswo i brak kręgosłupa moralnego, to są twoje cechy. Honoru na pewno ci brak. Tacy jak najbardziej szkodzą Polsce: wyjechali, nie płacą w Polsce podatków, a jeszcze okradają ojczyznę. Najgorszy typ człowieka, oczywiste że trzebaby takim odbierać obligatoryjnie
@adrian-matwiejczuk:
Trochę CB nie rozumiem. To że jesteś zastanym PISIOREM to już każdy wie!
Idąc Twoim tokiem myślenia, powinienem płacić podatki w PL? Niby z jakiej racji?! Każdy który mieszka poza Polską płaci podatki w danym kraju w jakim mieszka.
Wracając do DMP, opłacałem abonament. Czy właściciele str mają opłacane koncesję na nadawanie sygnału? My abonenci nie musimy tego wiedzieć, wystarcza mi że dodatkowo opłacam abonament TV w kraju który mieszkam.
@ZioberJr: Trollu. Zacytuję ci kodeks karny:

Art. 291. § 1. Kto rzecz uzyskaną za pomocą czynu zabronionego nabywa lub pomaga do jej zbycia albo tę rzecz przyjmuje lub pomaga do jej ukrycia, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Sygnał telewizyjny, kradziony. Twój kolega prawnik niech idzie może lepiej na ryby zamiast doradzać
Panowie wyzej temat nie dotyczy znajomosci prawa tylko DMP . Trzeba spojrzec prawdzie w oczy jeszcze na poczatku ,, awarii " odpisywali na wiadomosci , potem przestali odpisywac ale przedluzali subskrybcje . Niestety od kilku dni juz tego nie robia . Dni premium uciekaja a serwis dalej nie dziala . Wydaje mi sie ze to juz koniec . Chetnie zobacze kto ma cos do powiedzenia w tym temacie tylko jakies sensowne spostrzezenia
@MemoArmani: Podałem wam paragraf, na którym opiera się prokuratura i na podstawie którego będzie oskarżenie. Możecie się ciskać i rzucać gnojem naokoło, ale czasy bezkarności skończą się już niebawem,ca wtedy będziecie inaczej śpiewać.

@kepi1985 tak to już koniec, przecież pisałem o tym już dawno.