Wpis z mikrobloga

Moi rodzice odłożyli 50 tysięcy złotych dla mojej siostry na start po studiach. W domyśle miało to być na mieszkanie jej i jej ówczesnego chłopaka. Ale moja bystra siostra w międzyczasie poleciała na jakiegoś golasa bez szkoły co to jest baristą w Costa Cafe w wieku 26 lat. XD

Moi rodzice #!$%@? powiedzieli, że nie będą golasowi sponsorować życia i wstrzymali się z dawaniem szmalu mojej siostrze. Ogólnie to ojciec powiedział, że może tego nowego nawet nie przedstawiać, bo najwyżej #!$%@? mu spuści. No polubił tego starego zięcia.

XD

Moja siostra z gównopracą w na pół etatu w call center, ten barista w Costa Cafe. Za jakieś pół roku skończę spłacać mieszkanie mojej siostrze, więc chyba będzie musiała zdjąć różowe okulary.

taki tak rodzinny top kek

#logikarozowychpaskow #zwiazki #heheszki #coolstory #truestory
  • 221
  • Odpowiedz
@cdwdj: nadal jest to tylko twoja projekcja i urojenia. Na powodzenie nie narzekam, zamykam sie w gronie kilku znajomych kolezanek, z czego jedna jest pare lat mlodsza ode mnie, zna moje podejscie do kobiet z, ktorym sie nie kryje zbytnio iczasu akceptuje moje racjonalne podejscie. To ze wyrazam uczucia wobec niej na nieco inny sposob nie przeszkadza mi ani jej w budowaniu znajomosci ktory dazy do zwiazku. Jednakze do pewnych rzeczy
  • Odpowiedz
No tak, rzucila faceta to rzucila na #!$%@? drazyc temat :p

Nie mój związek więc co ja mogę. Pomijając, że ze swoim też czasem niewiele można.

ktos po wielu latach wspolnego zycia zaczyna szukac nowych wrazen i zmienia sobie partnera nie zwazajac na uczucia tej osoby i czesto zmarnowanego czasu.

Nie traktujmy tego czasu jako zmarnowanego. To tak jakby ta osoba od początku się dla nas nie liczyła tylko była jakąś inwestycją,
  • Odpowiedz
@to_wszystko_nie_tak: takie nieakceptowanie osobistych decyzji dziecka to świetna droga do zniszczenia sobie relacji. Przestanie przyjeżdżać na rodzinne obiady, później nie pojawi się na Świętach. Będzie miała do ojca żal i stosunki się zjebią. Tak może być.

Moi rodzice podchodzili do mnie inaczej. "chcemy, żebyś był szczęśliwy, twoje decyzje, twoje życie" - wszystkim wyszło na dobre. Świetne relacje z rodzicami, szybko nauczyłem się życia i od początku byłem za nie odpowiedzialny.
  • Odpowiedz
były szwagier jest mocno #!$%@?, bo gdy on przygotowywał pracę magisterską i #!$%@?ł w robocie, żeby mieć zdolność kredytową na hipoteczny to ta się szlajała z tym cieciem z costy


@to_wszystko_nie_tak: Badz dobry czlowiek i napisz mu przynajmniej, zeby czasem sie nie dal #!$%@? w jakis powrot. Bo bedziesz mial za pare lat rozwod w rodzinie. A przyzwoitego typa szkoda.
  • Odpowiedz
Dla typka ktory wzbudzil w niej jakies pozytywne emocje.


@pannazuzanna: Bo to tak dziala w tym przedziale wiekowym i okolicznosciach. Rzucaja fajnych chlopakow, wiaza sie z milymi frajerami, a kolo 30 zdaja soebie sprawe, ze no w sumie #!$%@?, bo byly ma jakies miejsce w spoleczenstwie i hajs. Wiec przepoczwarzaja sie w narzekajace, placzace, chlajace, niedodymane bjacze, ktore poluja na cos, co dawno utracily. Doja goscia do spodu i albo trafiaja
  • Odpowiedz
Po krotszym czasie powinno sie juz wiedziec czy sie chce z kims byc czy nie


@pannazuzanna: gowno prawda, ale to norma - kobiety zawsze ida po plyciznie - chciec, a moc to dwie rozne sprawy, kiedy Ty sie upewniasz, ze chcesz z kims byc, to ten ktos kalkuluje, czy urobi na wesele i rodzine, bo zaraz bedziesz chciala miec dziecko i wlasne lokum

Emocje swoja droga, a zycie swoja
  • Odpowiedz
@to_wszystko_nie_tak: Oficer WP śmie oskarżać kogokolwiek o bycie darmozjadem/nierobem? Przedstawiciel jednej z najbardziej pasożytniczych kast w tym kraju. Gdyby miał choć trochę autorefleksji, to by chociaż zamilkł w tej kwestii. Ten barista w przeciwieństwie do niego nie ciągnie kilku tysięcy zł miesięcznie z naszych podatków.
  • Odpowiedz
#!$%@? xD jak czytam komentarze to mi się żyć odechciewa xD DOBŻE RZE Z NJIM JEST PSZECIESZ GO KOHA A PINIONDZE TO NIE FSZYSTKO PSZECIESZ NIGDY SIE TAK W RZYCIU NIE DZIEJE RZE LUDZIE SIE ROZSTAJOM PSZES PINIONDZE ALBO PSZES TO ZE SIE PO PROSU SOBOM NUDZOM BO JEDYNOM IH FSPULNOM ROZRYFKOM JEST SIEDZENIE NA KANAPIE I OGLONDANIE SFIATA WEDUG KIEPSKICH CO TY W ROMĄTYCZNOM MIŁOŚCI NIE WIEŻYSZ GUPI JAKIŚ JESTEŚ?!


@
  • Odpowiedz