Wpis z mikrobloga

Moi rodzice odłożyli 50 tysięcy złotych dla mojej siostry na start po studiach. W domyśle miało to być na mieszkanie jej i jej ówczesnego chłopaka. Ale moja bystra siostra w międzyczasie poleciała na jakiegoś golasa bez szkoły co to jest baristą w Costa Cafe w wieku 26 lat. XD

Moi rodzice #!$%@? powiedzieli, że nie będą golasowi sponsorować życia i wstrzymali się z dawaniem szmalu mojej siostrze. Ogólnie to ojciec powiedział, że może tego nowego nawet nie przedstawiać, bo najwyżej #!$%@? mu spuści. No polubił tego starego zięcia.

XD

Moja siostra z gównopracą w na pół etatu w call center, ten barista w Costa Cafe. Za jakieś pół roku skończę spłacać mieszkanie mojej siostrze, więc chyba będzie musiała zdjąć różowe okulary.

taki tak rodzinny top kek

#logikarozowychpaskow #zwiazki #heheszki #coolstory #truestory
  • 221
  • Odpowiedz
  • 18
@to_wszystko_nie_tak
26 LAT
NIE ZARABIANIE CONAJMNIEJ 10K XD

O #!$%@? CZY TO PRAWDZIWE ŻYCIE, JAK MOZNA TAK WEGETOWAC W TYM WIEKU XD BARISTA HAHA CZY TO JAKIEŚ NOWE HUMANISTYCZNE ZAJECIE XDDD
JA 18 LVL 15 K NA REKE WLASNA DZIALALNOSC (PROGRAMOWANIE) DLA KLIENTOW ZAGRANICZNYCH
  • Odpowiedz
@kwiati: ten komentarz pokazuje jak niektóre kobiety są tępymi #!$%@?. Poważni mężczyźni w poważnych związkach wyrażają miłość do drugiej połówki między innymi poprzez swoje działania- np. cieżką naukę, pracę, aby zapewnić na starcie dorosłego życia w zwiazku dobre warunki mieszkaniowe, aby starczyło na różne rozrywki pokroju wspólnych wyjazdów, wyjść do kina itp. to wszystko kosztuje.


@KorelacjaProkrastynacji: ależ #!$%@? XDDD mizoginia, przegryw i nadwaga mocno, nie? ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
Tutaj jest wiele niewiadomych, dlatego nie zajmuję żadnego stanowiska. Mogło być tak, że ten związek był formalny od pewnego czasu i teraz po prostu zdechł z powodu dodatkowego bodźca, a mogło być tak, że chłopak przez 2 tygodnie przestał być na każde zawołanie z powodu #!$%@? aby pogłaskać po główce i z niedoboru atencji jej się pomieszało we łbie, bo była przyzwyczajona, że zawsze miał czas (a Alvaro zawsze pod ręką, więc
  • Odpowiedz
Podejrzewam, że wychodzisz też z założenia, że rola rodziców kończy się na zapewnieniu dziecku spania, jedzenia i ubrań, nie?


@cdwdj: o czym pieprzysz? swoje urojenia zostaw dla siebie.

ależ #!$%@? XDDD mizoginia, przegryw i nadwaga mocno, nie?


@cdwdj: Nie wiem. Mizoginistą nie jestem, obracam się w określonym gronie kobiet, które mi pasują. Przegrywem raczej nie jestem, bo nie odczuwam smutku z powodu braku kontaktów z nimi. Co do nadwagi nawet
  • Odpowiedz
@puszkapandory: Odnosze sie do tego co napisal jej brat. Nie wiem jak sprawa wyglada obiektywnie bo skad? Na wykopie wszyscy w takich przypadkach sugeruja sie subiektywnymi odczuciami i patrza na sprawe z punktu widzenia tego kto ja opisuje. To, ze mogla miec inne powody dla ktorych rzucila faceta, prawda, ale w takim razie nie krytykujmy i nie oceniajmy niczego co tu ludzie wypisuja bo nigdy nie znasz calej prawdy.
Rodzice nie
  • Odpowiedz
a może jej były np był sknerom, albo zadufanym w sobie, albo jest milion innych powodów. Starsi tylko z nimi święta spędzają to co mogą o tym wiedzieć.
  • Odpowiedz
Trochę mierzi mnie już te wykopkowe upraszczanie wszystkiego do atencji


@puszkapandory: Nie upraszczam WSZYSTKIEGO do atencji. Ale zaufaj mi - NAPRAWDĘ tak się potrafią ludzie zachowywać jak opisałem. Ja sam ze swoją dziewczyną miałem przez pewien okres czasu problem, jak poszedłem do pracy i musiała się przyzwyczaić do obniżonego poziomu atencji. Ogarnęła temat i problem się rozwiązał. Ale jak trafisz na jakąś mniej myślącą a bardziej rozpieszczoną, to nawet kilka dni
  • Odpowiedz
@to_wszystko_nie_tak:

Prawda jest taka że nowy chłopak jest lepszy w łóżku, ma lepsze poczucie humoru, lepiej spędza się siostrze z nim czas, być może wbrew pozorom jest bardziej perspektywiczny niż były chłopak, bo kobiety patrzą nie tylko na majątek, ale również na posturę, status społeczny (w jego gronie), plany na przyszłość - jest baristą, ale nie wiesz jakie ma plany i czy nie chce się przypadkiem przebranżowić, polecieć za granicę.
Proponuję
  • Odpowiedz
Wiesz czemu starsze pokolenia ludzi żyją sobą w małżeństwie po 50 lat i więcej? Bo przeszli ewolucję z motyli w brzuchu w poważny związek, gdzie oboje dbają o siebie, a po drodze pojawiły się dzieci i zmaganie się z problemami, które ich dotykały na co dzień.


@KorelacjaProkrastynacji: Przykład moich rodziców, a także rodziców mojej szwagierki mówi coś zupełnie innego. Ludzie się hajtali, bo wówczas 30-latek bez żony był wytykany dwumetrowym kijem.
  • Odpowiedz
Odnosze sie do tego co napisal jej brat. Nie wiem jak sprawa wyglada obiektywnie bo skad? Na wykopie wszyscy w takich przypadkach sugeruja sie subiektywnymi odczuciami i patrza na sprawe z punktu widzenia tego kto ja opisuje. To, ze mogla miec inne powody dla ktorych rzucila faceta, prawda, ale w takim razie nie krytykujmy i nie oceniajmy niczego co tu ludzie wypisuja bo nigdy nie znasz calej prawdy.

@pannazuzanna: To prawda,
  • Odpowiedz
@puszkapandory: No tak, rzucila faceta to rzucila na #!$%@? drazyc temat :p
Siostra opa jak najbardziej moze robic sobie ze swoim zyciem co chce, ja ocenilam jednak raczej sytuacje w ktorej ktos po wielu latach wspolnego zycia zaczyna szukac nowych wrazen i zmienia sobie partnera nie zwazajac na uczucia tej osoby i czesto zmarnowanego czasu.
Jak napewno bylo w przypadku jego siostry nie dowiemy sie nigdy. Mogla nie wytrzymac opresji gburowatego
  • Odpowiedz
Ale jeśli z powodu krótkotrwałego jej obniżenia jest skłonna #!$%@?ć 7 letni związek - czyli potencjalnie zmarnować komuś 7 lat życia, to jest to spoczi czy już nie bardzo?

Czy przez te 7 lat życia nie dzieje się nic dobrego, że zalicza się je do zmarnowanych? Ja z tym problemu nie mam, ale nie jestem tu nigdy większością.

I rodzicom mogło właśnie o to chodzić - pochopnym działaniem #!$%@?ła 7 letni związek
  • Odpowiedz