Wpis z mikrobloga

Moi rodzice odłożyli 50 tysięcy złotych dla mojej siostry na start po studiach. W domyśle miało to być na mieszkanie jej i jej ówczesnego chłopaka. Ale moja bystra siostra w międzyczasie poleciała na jakiegoś golasa bez szkoły co to jest baristą w Costa Cafe w wieku 26 lat. XD

Moi rodzice #!$%@? powiedzieli, że nie będą golasowi sponsorować życia i wstrzymali się z dawaniem szmalu mojej siostrze. Ogólnie to ojciec powiedział, że może tego nowego nawet nie przedstawiać, bo najwyżej #!$%@? mu spuści. No polubił tego starego zięcia.

XD

Moja siostra z gównopracą w na pół etatu w call center, ten barista w Costa Cafe. Za jakieś pół roku skończę spłacać mieszkanie mojej siostrze, więc chyba będzie musiała zdjąć różowe okulary.

taki tak rodzinny top kek

#logikarozowychpaskow #zwiazki #heheszki #coolstory #truestory
  • 221
  • Odpowiedz
@to_wszystko_nie_tak: o stary, znam podobną historie.

Dziewczyna w końcu, rozeszła się z gościem, którego nie chcieli zaakceptować rodzice, brat z siostrą i ogólnie rodzina, bo kuzyni też nie chcieli gadać z nowym chłopakiem.
Ona znalazła sobie następnego, ale też rodzinie nie przypadł do gustu.
Teraz po 3 latach ona chce wrócić do tego, którego chce rodzina.
  • Odpowiedz
@AlfaMenel:

Czyli:

- jak będę z kobietą w długim związku (7 lat? ( ͡º ͜ʖ͡º) )

- moja kobieta nie będzie mi poświęcać tyle czasu co wcześniej (bo zapieprz w pracy, projekty, nauka)

- na horyzoncie pojawi się laska, która mi się podoba

To mogę z dnia na dzień, momentalnie moją kobietę rzucić w cholerę i w sumie spoko bo miłość i motylki?

Dzięki za potwierdzenie,
  • Odpowiedz
Moja siostra z gównopracą w na pół etatu w call center, ten barista w Costa Cafe


@to_wszystko_nie_tak: Aż dziw bierze, że jej jakiś książę nie chciał xD Twój stary dobry koleś, córkę wykształcił tak że niezłe sukcesy jak widać odnosi to nie dziwne że po zięciu spodziewał się tego samego ;).
  • Odpowiedz
@puszkapandory: Tutaj jest wiele niewiadomych, dlatego nie zajmuję żadnego stanowiska. Mogło być tak, że ten związek był formalny od pewnego czasu i teraz po prostu zdechł z powodu dodatkowego bodźca, a mogło być tak, że chłopak przez 2 tygodnie przestał być na każde zawołanie z powodu #!$%@? aby pogłaskać po główce i z niedoboru atencji jej się pomieszało we łbie, bo była przyzwyczajona, że zawsze miał czas (a Alvaro zawsze pod
  • Odpowiedz
Ja mam nadzieje, ze to zart jest. Op pisze, ze siostra rzucila faceta z ktotym byla 7 lat, #!$%@? 7 lat! Dla typka ktory wzbudzil w niej jakies pozytywne emocje. No serio?

@pannazuzanna: Skąd wiesz co w niej wzbudził jej nowy chłopak i czemu rzuciła starego? No skąd? Z wpisów jej brata stulejmana nie wiele wynika. Jego własne opinie traktujesz jak prawdę objawioną. Słusznie jak widzę miałem Cię na czarnej liście.
  • Odpowiedz
wartość mieszkania w ciągu tych przez okoliczne inwestycje wzrosła o 40%


@to_wszystko_nie_tak: ja się tylko tak wtrącę #!$%@?ąc - to, że wyremontowałeś w jakiś sposób mieszkanie, pomalowałeś ściany, położyłeś kafle czy coś nie sprawia, że wartość mieszkania wzrosła. Większość ludzi kupując mieszkanie i tak zaora je całkowicie i zrobi po swojemu także dla kupującego to raczej argument za obniżeniem ceny bo "panie, ładnie, ale nie w moim stylu więc i tak
  • Odpowiedz