Wpis z mikrobloga

Moi rodzice odłożyli 50 tysięcy złotych dla mojej siostry na start po studiach. W domyśle miało to być na mieszkanie jej i jej ówczesnego chłopaka. Ale moja bystra siostra w międzyczasie poleciała na jakiegoś golasa bez szkoły co to jest baristą w Costa Cafe w wieku 26 lat. XD

Moi rodzice #!$%@? powiedzieli, że nie będą golasowi sponsorować życia i wstrzymali się z dawaniem szmalu mojej siostrze. Ogólnie to ojciec powiedział, że może tego nowego nawet nie przedstawiać, bo najwyżej #!$%@? mu spuści. No polubił tego starego zięcia.

XD

Moja siostra z gównopracą w na pół etatu w call center, ten barista w Costa Cafe. Za jakieś pół roku skończę spłacać mieszkanie mojej siostrze, więc chyba będzie musiała zdjąć różowe okulary.

taki tak rodzinny top kek

#logikarozowychpaskow #zwiazki #heheszki #coolstory #truestory
  • 221
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rodzic ma wychowywać dziecko a nie rzucać w nie pieniędzmi i ignorować wszelkie inby jakie bezmyślny dzieciak jest w stanie #!$%@?ć. Pomyliło ci się wychowanie z rozpieszczaniem. Mój ojciec jest taki, że jakbym zaczepiał inne dzieci, dostałbym w mordę i potem przyleciał do niego z płaczem - a on by wiedział, że to ja zacząłem i nie miałem innego powodu niż bycie wrednym #!$%@? - to nie dość, że by mi nie
  • Odpowiedz
@pannazuzanna: @to_wszystko_nie_tak: @AlfaMenel:
A skąd przepraszam ta stuprocentowa pewność co do faktu że NA PEWNO RZUCIŁA GO Z DNIA NA DZIEŃ? Skad to przeświadczenie ze decyzja tej dziewczyny (a moze nawet ich dwojga, a nie tylko jej) na pewno była idiotyczna i pochopna?

Naprawdę nie ogarniacie, że między dwójką ludzi może się dziać źle od dłuższego czasu, ale nie musi to byc widoczne dla reszty swiata?
  • Odpowiedz
te wszystkie urojenia to oczywiście kwestia wykopków, bo moja siostra i jej były to była dosyć zgrana para. Dużo razem podróżowali po Europie, dużo czasu spędzali razem i ogólnie sprawiali takie wrażenie, że pasują do siebie


@to_wszystko_nie_tak: ale wiesz, ze jak jest w danym zwiazku to wiedza wylacznie dwie osoby go tworzace?
dobra, byli razem 7 lat - ale moze ona wcale nie byla szczesliwa? Moze byla z nim z braku laku (co nie jest dobre), moze - bo wiedziala, ze rodzicom zalezy - a jak widac, tacie Waszemy bardziej na tym potencjalnym zieciu chyba zalezy niz na corce. Powodow moze byc duzo.

Oczywiscie nie twierdze ze tak bylo, rownie dobrze moglo jej faktycznie odpalić, bo gosc nagle mial mniej czasu, jasne. Ale Ty tez nie wiesz, jak miedzy nimi bylo. Ludzie latami potrafia tkwic w nieudanych zwiazkach, choc postronni niczego
  • Odpowiedz
@to_wszystko_nie_tak: Ale w jaki sposob to niby odpowiada na to, co ja napisałam? xD No wlasnie, to nie jest łatwy temat. Wiec takie oskarżenia dotyczące siostry i jej decyzji sa idiotyczne. Nie wiecie jak dokładnie wygladała jej relacja z jej chłopakiem i mówienie, ze wszystko sie stało "z dnia na dzien" to przejaw ignorancji jak dla mnie.
  • Odpowiedz
@MaxiimumR: w pracy jestem także ciężko mi się skupić. Ignorancja czy nie to nie wiem. To są ludzie z innej epoki i innego czasu. Inaczej wychowani i mający trochę inną percepcję rzeczywistości.

Wszelkie informacje o tej całej aferze czerpie od #!$%@? ojca i #!$%@? matki. Nie mam za wielkiego kontaktu z moją siostrą i rzadko się widujemy poza rodzinnymi obiadami w niedziele, więc ciężko mi od niej uzyskać jakieś informacje,
  • Odpowiedz
Nie znam zadnej kobiety, ktora by sie zwiazala z biednym zadluzonym facetem


@KorelacjaProkrastynacji: No ale wlasnie siostra OP'a jest taka kobieta - wybrala faceta mniej zamoznego, o nizszej pozycji spolecznej. I co teraz?

Wiem za to ze cale #!$%@? o uczuciach i emocjach pieprza stulejarskie podmioty twojego pokroju, które sa mentalnymi licealistami i jedynym ich problemem w zyciu jestcto, czy dostana przelew od rodzicow w danym
  • Odpowiedz
No ale wlasnie siostra OP'a jest taka kobieta - wybrala faceta mniej zamoznego, o nizszej pozycji spolecznej. I co teraz?

@frogfoot: no i efekty tej miłości bedzie widać za kilka lat, jak znikną motyle z brzucha. W koncu z ex było to samo i zmieni sobie model.

Fantazje, urojenia i odrealnienie level hard xD

@frogfoot: No popatrz pan, kto tak wcześniej postępował na
  • Odpowiedz
@frogfoot: Nie umiesz czytać ze zrozumieniem? Znalazłem już. Ba, mam kontakt z dwiema. Jedna mieszka na miejscu, druga 100 km dalej. Jedna 22 lata, parę lat młodsza ode mnie, druga po 30, prawie zbliżony wiek do mojego, nie chcą mieć dzieci, od czasu do czasu wspólne zainteresowania pokroju wyjazdów na wycieczki, czy granie w gry planszowe, komputerowe, wyjścia do kina, restauracji itp.
Biorąc pod uwagę, że odrzuciłem kilkanaście jak nie
  • Odpowiedz
@frogfoot: no tak, bo imprezowanie i chlanie piwa jak wszystkie patusy to robią, to jedyna rozrywka dla prawdziwego polaka, a gry planszowe tylko dla dzieci xD To pokazuje, jak ograniczone podejście masz do spędzania wolnego czasu. Nawet jeśli ta szara myszka pójdzie se na pełne dopalanie, to nie będzie problemu ze znalezieniem młodszej. Już dawno się przyzwyczaiłem do takiego życia. Jedynie mam zasadę, że nie tykam zajętych, a reszta mnie
  • Odpowiedz
ty serio masz tak infantylne i ograniczone podejscie w wieku ponad 30 lat? xD


@frogfoot: jakie niby infatylne? Kiedy trzeba być poważnym, to jestem poważny, jak sobie można pozwolić na bycie dzieckiem, to czemu tego nie robić. Lepsze to, niż wchodzić w stereotypowe schematy.

Mam bardzo szerokie horyzonty jezeli chodzi o spedzanie wolnego czasu i dlatego granie z kobieta w gry (planszowe, czy komputerowe) jest raczej na samym koncu listy todo.

@frogfoot: No a kto powiedział, że u mnie jest to na pierwszym miejscu? Serio myślałeś, że planszówki to pierwsze co chcę robić z kobietami jeśli chodzi o spędzanie wolnego czasu? Jedynie wrzuciłem to do postu, aby pokazać, że mając wiek zbliżony do 30 nie wstydzę się robić pewnych rzeczy, zwłaszcza gdy dziewczyny lubią także tak spędzać czas. Więc nie wiem co jest infatylnego w tym podejściu? Mam być gburem Januszem, bo wszystkie
  • Odpowiedz
@KorelacjaProkrastynacji: Infantylne to jest twierdzenie, ze imprezuja patusy. Zupelnie jakbym slyszal jakiegos "niezaleznego" i zbuntowanego nastolatka.

Dlatego teraz tak żyjesz pełną piersią i lecisz na pełnej #!$%@?, że siedzisz przed wykopem. Dobrze realizujesz to postanowienie. Winszuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Siedze i pracuje, a w przerwie jak sie renderuje to czytam wypok ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dzieki temu pelna piersia bede mogl
  • Odpowiedz
Infantylne to jest twierdzenie, ze imprezuja patusy. Zupelnie jakbym slyszal jakiegos "niezaleznego" i zbuntowanego nastolatka.


@frogfoot: To nie jest infatylne stwierdzenie, tylko fakt. W końcu napisałem wszystkie patusy, a nie wszystkie osoby. Jak poczułeś się tym urażony, to widocznie miałeś czym.

Co do sylwestra, rób sobie co chcesz. Raczej mi tym nie zaimponujesz, bo wychodzę z założenia, że każdy ma to, na co zapracuje, co zresztą pewnie zauważyłeś w moim
  • Odpowiedz