Wpis z mikrobloga

Moi rodzice odłożyli 50 tysięcy złotych dla mojej siostry na start po studiach. W domyśle miało to być na mieszkanie jej i jej ówczesnego chłopaka. Ale moja bystra siostra w międzyczasie poleciała na jakiegoś golasa bez szkoły co to jest baristą w Costa Cafe w wieku 26 lat. XD

Moi rodzice #!$%@? powiedzieli, że nie będą golasowi sponsorować życia i wstrzymali się z dawaniem szmalu mojej siostrze. Ogólnie to ojciec powiedział, że może tego nowego nawet nie przedstawiać, bo najwyżej #!$%@? mu spuści. No polubił tego starego zięcia.

XD

Moja siostra z gównopracą w na pół etatu w call center, ten barista w Costa Cafe. Za jakieś pół roku skończę spłacać mieszkanie mojej siostrze, więc chyba będzie musiała zdjąć różowe okulary.

taki tak rodzinny top kek

#logikarozowychpaskow #zwiazki #heheszki #coolstory #truestory
  • 221
  • Odpowiedz
Poważni mężczyźni w poważnych związkach wyrażają miłość do drugiej połówki między innymi poprzez swoje działania- np. cieżką naukę, pracę, aby zapewnić na starcie dorosłego życia w zwiazku dobre warunki mieszkaniowe, aby starczyło na różne rozrywki pokroju wspólnych wyjazdów, wyjść do kina itp. to wszystko kosztuje.


@KorelacjaProkrastynacji: Jak ty nie masz pojęcia o prawdziwych kobietach to matko bosko.
  • Odpowiedz
@kwiati:

Przecież OP pisze że gość pracuje, więc skąd ten wniosek ze kobieta będzie go musiała utrzymywać?

Bo pracuje w kawiarni a nie w korpo? XD

A skąd wiesz czy on tej roboty nie rzuci w cholere żeby zająć się "karierą"? Pewnego dnia skończą się motylki w brzuchu, emocje opadną i pojawi się proza życia - pusta lodówka i nieopłacone rachunki. Miłość miłością, ale #!$%@? za coś żyć trzeba.

@manualnyautomat:
  • Odpowiedz
@martwy_kotek: Ona zostawila faceta po siedmiu latach dla innego. Po krotszym czasie powinno sie juz wiedziec czy sie chce z kims byc czy nie i jak sie deklaruje milosc to sie nie zmienia zdania z dnia na dzien bo emocje kazaly.
Juz widze te komentarze gdyby ktos tu napisal ''Dziewczyna zostawila mnie po siedmiu latach zwiazku dla innego. Prawdopodobnie wiec bolec na boku...jak zaufac kobieta? Staralem sie zapewnic nam dobre zycie,
  • Odpowiedz
Po krotszym czasie powinno sie juz wiedziec czy sie chce z kims byc czy nie i jak sie deklaruje milosc to sie nie zmienia zdania z dnia na dzien bo emocje kazaly.


@pannazuzanna: czyli jak bede z panna 7 lat to niezależnie co się bedzie działo to nie wolno mi ani jej odejść? XD
Jeszcze #!$%@? taką ustawę to będzie super
  • Odpowiedz
  • 13
@kwiati stawiam małego palca lewej ręki że jej kelner nie kocha tak jak jej się to wydaje i jeszcze będzie chciała wrócić do tego pierwszego jak się już znudzi kelnerowi.

>Dużo nie ryzykuje i tak nie mam tego palca :)
  • Odpowiedz
@martwy_kotek: Nie niezaleznie co by sie nie dzialo bo roznie w zyciu moze sie potoczyc. Mogla by cie oszukiwac, zdradzac itp. Ale odszedl bys bez powodu poniewaz braklo ci atencji a w okolicy zakrecila by sie nowa panna?
Laska sie spotykala z tamtym typem gdy jeszcze byla z chlopakiem i finalnie go zostawila. Moze nawet go zdradzila? Ale co tam #!$%@? kazdy moze zmienic zdanie.... XD
  • Odpowiedz
@to_wszystko_nie_tak: #!$%@? xD jak czytam komentarze to mi się żyć odechciewa xD DOBŻE RZE Z NJIM JEST PSZECIESZ GO KOHA A PINIONDZE TO NIE FSZYSTKO PSZECIESZ NIGDY SIE TAK W RZYCIU NIE DZIEJE RZE LUDZIE SIE ROZSTAJOM PSZES PINIONDZE ALBO PSZES TO ZE SIE PO PROSU SOBOM NUDZOM BO JEDYNOM IH FSPULNOM ROZRYFKOM JEST SIEDZENIE NA KANAPIE I OGLONDANIE SFIATA WEDUG KIEPSKICH CO TY W ROMĄTYCZNOM MIŁOŚCI NIE WIEŻYSZ GUPI JAKIŚ
  • Odpowiedz