Wpis z mikrobloga

Moi rodzice odłożyli 50 tysięcy złotych dla mojej siostry na start po studiach. W domyśle miało to być na mieszkanie jej i jej ówczesnego chłopaka. Ale moja bystra siostra w międzyczasie poleciała na jakiegoś golasa bez szkoły co to jest baristą w Costa Cafe w wieku 26 lat. XD

Moi rodzice #!$%@? powiedzieli, że nie będą golasowi sponsorować życia i wstrzymali się z dawaniem szmalu mojej siostrze. Ogólnie to ojciec powiedział, że może tego nowego nawet nie przedstawiać, bo najwyżej #!$%@? mu spuści. No polubił tego starego zięcia.

XD

Moja siostra z gównopracą w na pół etatu w call center, ten barista w Costa Cafe. Za jakieś pół roku skończę spłacać mieszkanie mojej siostrze, więc chyba będzie musiała zdjąć różowe okulary.

taki tak rodzinny top kek

#logikarozowychpaskow #zwiazki #heheszki #coolstory #truestory
  • 221
  • Odpowiedz
@to_wszystko_nie_tak: No ok wartość wzrasta, ale jak byłeś w stanie ją tak szybko spłacić, czy mieliście rzeczoznawcę? Czy macie to prawnie ustalone? Troche #!$%@? jak ona zgodziła sie na niekorzystne warunki, co na to twoi rodzice? Poważne zwiazki nie da budowane na motylkach w brzuchu xd to po co ci w ogole dziewczyna jak nie masz zamiaru jej kochać xd nie da sie tak.
  • Odpowiedz
@martwy_kotek: szlachta tego kraju uwlaszczona na trupach XD ciekawe ktore to juz pokolenie i co po wojnie robil dziadek XD
@HanElle: jak ja zawsze z tego kisne - wszyscy tak #!$%@? i tak im ciezko i tak sie wszystkim wszystko nalezy XD gdyby te bajki byly prawda to polska juz by byla wielka a plywalibysmy po morzach i oceanach - gowno tam robili a tak naprawde to sie nakradli i
  • Odpowiedz
@to_wszystko_nie_tak: Nie bój żaby, będzie się cieszył przez rok, dwa że spieprzyła za granicę z lovelasem. Potem dotrze do nich, że umrą sami jak palec i nikt nie przyjdzie nawet na ich grób.

Rodzice od matki też byli takimi tyranozaursami. Matka już wytrzymać tego nie mogła, 19 lat miała i traktowali ją jak smarkacza. Wyprowadziła się do swojego jedynego, przez 2 lata nie chcieli jej znać, wojna srojna. Potem przechodzi. Każdemu
  • Odpowiedz
lepiej spędzić życie z biedakiem którego kochasz z wzajemnością, niż z bogaczem który żyje tylko pracą


@kwiati: Z doświadczenia potwierdzam
  • Odpowiedz
Ogólnie to ojciec powiedział, że może tego nowego nawet nie przedstawiać, bo najwyżej #!$%@? mu spuści.


@to_wszystko_nie_tak: zajebistych masz rodziców. Albo ma być tak jak oni chcą albo #!$%@? :/ A potem będzie zdziwionko że córeczka ma w dupie rodziców. Dziwie się za to że ty się z tego cieszysz. Nie zdziwiłbym się jeśli okazałoby się że ty jesteś ich kochanym synusiem a córka to ta zła, i dla tego o
  • Odpowiedz