Wpis z mikrobloga

@Liuxus: rodzaj tworzywa najczęściej w formie kul, w których zamyka się pęcherzyki powietrza a następnie formuje za pomocą pary i wysokiego ciśnienia w kształt podeszwy, bardzo uniwersalny i miękki system który w zamyśle powoduje mniejsze "straty" energi. Nie ubija się jak pianki i żele po czasie w podobnych butach, dobrze amortyzuje i z racji że jest jedną częścią lepiej pracuje ze stopą. Chyba aktualnie obok różnych wariacji Lunara z Zoom od
@syntezjusz: Od razu przyznaje, ze nie kumam tego calego streetwearu. Moze za stary jestem. Przede wszystkim nie podoba mi sie ta stylistyka, ktora kojarzy mi sie ze szmaciakami jakie 15 lat temu kazdy dres nosil w komplecie z biala czapeczka. No ale nie o tym. Co wy macie z ta ultra wygoda ? Normalne buty nie sa wygodne ? Jak sie kupuje swoj rozmiar i nie kupuje jakis najtanszych pazdzierzy to
@Husejnow: a czemu nie? O ile w butach "roboczych" cena ma jakieś znaczenie, np. buty górskie, tak w przypadku butów do łażenia po ulicy/codziennego obuwia nie ma żadnych innych wytycznych oprócz wygody, lekkości, przewiewności oraz by z czasem but nie podśmierdywał. Fejm, atrakcyjny wygląd buta to już drugorzędne, bardzo subiektywne sprawy.
@Husejnow: hspl pozdrawia xd
@OrientalnaSalsa: a kto powiedział że to są buty do codziennego użytku. Może ma beatersy a te buty zakłada okazjonalnie.
Odnośnie wyglądu buta. Jeżeli wybiera buta to najpierw liczy się wygląd potem wygoda i dopiero inne kwestie ( ͡º ͜ʖ͡º)
No ale każdy ma inne odczucia i priorytety mogą się różnić
@BoltoS: hasztag to zdefiniował, ale może "streetwear", to dla opa buty do okazjonalnego założenia. Jeśli chodzi o buty "robocze", to nikt nie kieruje się wpierw wyglądem :) Nie znam nikogo, kto z doświadczeniem kupowałby buty górskie tylko dlatego, że mu się kolorystyka, etc podoba :)