Wpis z mikrobloga

@syntezjusz: Od razu przyznaje, ze nie kumam tego calego streetwearu. Moze za stary jestem. Przede wszystkim nie podoba mi sie ta stylistyka, ktora kojarzy mi sie ze szmaciakami jakie 15 lat temu kazdy dres nosil w komplecie z biala czapeczka. No ale nie o tym. Co wy macie z ta ultra wygoda ? Normalne buty nie sa wygodne ? Jak sie kupuje swoj rozmiar i nie kupuje jakis najtanszych pazdzierzy
  • Odpowiedz
@Husejnow: a czemu nie? O ile w butach "roboczych" cena ma jakieś znaczenie, np. buty górskie, tak w przypadku butów do łażenia po ulicy/codziennego obuwia nie ma żadnych innych wytycznych oprócz wygody, lekkości, przewiewności oraz by z czasem but nie podśmierdywał. Fejm, atrakcyjny wygląd buta to już drugorzędne, bardzo subiektywne sprawy.
  • Odpowiedz
@Husejnow: hspl pozdrawia xd
@OrientalnaSalsa: a kto powiedział że to są buty do codziennego użytku. Może ma beatersy a te buty zakłada okazjonalnie.
Odnośnie wyglądu buta. Jeżeli wybiera buta to najpierw liczy się wygląd potem wygoda i dopiero inne kwestie ( ͡º ͜ʖ͡º)
No ale każdy ma inne odczucia i priorytety mogą się różnić
  • Odpowiedz
@BoltoS: hasztag to zdefiniował, ale może "streetwear", to dla opa buty do okazjonalnego założenia. Jeśli chodzi o buty "robocze", to nikt nie kieruje się wpierw wyglądem :) Nie znam nikogo, kto z doświadczeniem kupowałby buty górskie tylko dlatego, że mu się kolorystyka, etc podoba :)
  • Odpowiedz
@Husejnow: 2.0 najlepsze, ale cw z tej paczki moim zdaniem wyglądają strasznie tandetnie. Przemalować na czarno i będzie pięknie. No i standardowo hspl ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Husejnow: Miałem dokładnie taką piankę w jednych adidaskach (bardzo podobnych, ale jakiś tańszy model). Po 3-4 miesiącach chodzenia szpary między tymi kulkami zaczęły się wypełniać brudem nie do zmycia, a później same kulki zaczęły odpadać z bardziej wrażliwych miejsc.

Jeśli będziesz w nich chodził na zewnątrz to masz moje słowo, że za pół roku będą do wyrzucenia. Nie polecam ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jak chcesz podrzucę
  • Odpowiedz
myślałem, że styropian służy do ocieplania budynków ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@MMercator: Nie tylko budynków. To są buty do łowienia na lodzie. Dwa dni możesz łowić i w nogi nie zmarzniesz. A w tych odblaskach z tombaku widzisz czy ci nikt Passata na brzegu nie szabruje. Jako że już po sezonie to obniżka jest na 490 PLN.

  • Odpowiedz
@syntezjusz @jona_ahonen poważnie nadal istnieją ludzie dla których cena buta to jest wytyczna zajebistości i jak kupie buty za 100-200 zł to będą gorsze? no xD Kto tu jest cebulą? Kupiłem sobie w zeszłym roku Air Maxy za 600 zł. Dziś kosztują 250. Miałbym się podniecać butami ze względu na cenę, która jest kilkakrotnie zawyżana bo to Nike czy Adidas czy "nowa kolekcja"? Za pewne są tak samo wygodne jak
  • Odpowiedz