Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moze ktos z #rozowepaski #niebieskiepaski powie mi o co chodzi, bo to #logikarozowychpaskow w najczystszej odsłonie.
Moja dziewczyna (lvl 2 za7, zwiazek lvl3) miala kilka dni temu urodziny. Wrócilem szybciej z pracy, kupiłem jej kwiaty, zaprosilem na kolację do jej ulubionej restauracji.
Potem wróciliśmy do domu i dalem jej prezent, złoty pierscionek który podobał jej się na wystawie u jubilera o którym wspominała raz czy dwa.
Myślałem, ze sie ucieszy, w koncu sama chciala go dostac..
Dalem jej ten prezent, zaczęlismy się całować. W którymś momencie ona wstała, nakrzyczała na mnie nawet nie wiem o co. Pytałem co się dzieje, no ale padło to słynne "domyśl się"
Z łzami w oczach wyszła z domu i od tego wieczora nie wróciła, pojechała do rodzicow. Widzę, że żyje bo jest online na fb, ale w ogóle nie odpowiada na moje wiadomości i telefony.
Ktos mi to wyjasni? Jak to ugryźć? Co teraz zrobić? Czekać aż wróci i mnie przeprosi czy jechać tam?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Shyvana
  • 56
@Shyvana: babsztyle potrafią np zablokować sobie mózg i nie odzywać się przez pare dni czy jebnąć focha nie wiadomo o co , ale tutaj to już strzał w stopę. Zwłaszcza że dziewczyna 27lvl czy już starawa i zegar tyka.