Wpis z mikrobloga

#tinder bawi i uczy

#rozowypasek lat 26 zaprasza mnie na kawę. Zgadzam się, gdyż chętnie się napiję. Piszę jej również, że ma plusa u mnie za to, iż wychodzi z inicjatywą spotkania. Oznajmiam jej, że mam zasadę 50/50 - u mnie podstawa -, w płaceniu rachunku po połowie na randce.

Ona wypala raptownie, że to facet powinien płacić za kobietę na randkach oraz pewnie chodzę w rurkach... ta z kremem #!$%@? XDDD
Nie chciało mi się już na to odpisywać to ją odparowałem.
Ehh co te kierowniczki gówno butików.

#logikarozowychpaskow #coolstory
  • 78
@Spieluhr: A dlaczego ma za nią płacić? Kobiety wystarczającą liczbę razy udowodniły, że nie tylko zasługują na równouprawnienie, ale się również jej im należy. Z resztą zapraszać kogoś i wymagać, by on płacił za rozrywkę w jakiejkolwiek formie to niczym żebry.

Jak mnie na coś nie stać to nie zapraszam, tym bardziej nie wymuszam, by płacono za mnie.
@some1: Ale żeby już przed randką mówić, że każdy płaci za siebie.. Pomyślałabym o takim kimś, że (w najlepszym przypadku): ma problem z pieniędzmi i nie potrafi ich oszczędzać, a na koncie ma wiecznie po 10 zł, (a w najgorszym przypadku): jest bezczelną sknerą, który rozlicza nawet rodzinę z benzyny. Nie mówię, reakcja tej dziewczyny też była słaba, ale jednak to Ty wyrwałeś się przed szereg z tymi ustaleniami. Głupia kawa
@some1: No i właśnie kompletnie nie rozumiesz o co mi chodzi. Ja uważam, że w dzisiejszych czasach wszystko powinno być tak jak op 50/50 ale trzeba pamiętać o jakichś podstawach dobrego wychowania. Jak np. ktoś wyprawia wesele to pisze gościom ile kasy mają przynieść, żeby mu się zwróciły koszty? No nie. Jak to piszę to czuję w środku wewnętrzne zażenowanie, bo znam dużo ludzi o takiej sknerowatej mentalności i wiem ile
@redmere: Tylko tutaj problem nie leży w tym co wypalił @some1 a tym, że propozycja na spotkanie wyszła z drugiej strony jak i oczekiwanie opłacanie go w całości. Wygląda to już od początku na chęć wyzysku korzystając z tego, że jest dziewczyną.
Nic nie stracił tak pisząc, gdyż już na starcie ta dziewczyna wygląda na roszczeniową. Wygląda na kobietę co uważa, że za samo istnienie coś się jej należy i szuka
@m0rgi: Jak najbardziej sie zgadzam, ze zachowanie tej dziewczyny jest co najmniej zalosne. W ogóle teraz jak o tym myślę, to jeszcze bardziej uderza mnie bezsens calej sytuacji. OP chcial chyba odciążyć finansowo te dziewczyne, a wyszlo ze ona go chce wykorzystać. Ludzie są dziwni.