Wpis z mikrobloga

#tinder bawi i uczy

#rozowypasek lat 26 zaprasza mnie na kawę. Zgadzam się, gdyż chętnie się napiję. Piszę jej również, że ma plusa u mnie za to, iż wychodzi z inicjatywą spotkania. Oznajmiam jej, że mam zasadę 50/50 - u mnie podstawa -, w płaceniu rachunku po połowie na randce.

Ona wypala raptownie, że to facet powinien płacić za kobietę na randkach oraz pewnie chodzę w rurkach... ta z kremem k---a XDDD
Nie chciało mi się już na to odpisywać to ją odparowałem.
Ehh co te kierowniczki g---o butików.

#logikarozowychpaskow #coolstory
  • 78
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja p------e. Typiara wychodzi z inicjatywą, żeby się spotkać a Ty wypalasz, że jesteś za tym żeby płacić 50/50? Czy Ty masz k---a rozum i godność mężczyzny? Taguj jeszcze #cipeusz


@Veno86-grze: XDDD

Taguj jeszcze #cipeusz


XDDDDD
  • Odpowiedz
#rozowypasek lat 26 zaprasza mnie na kawę. Zgadzam się, gdyż chętnie się napiję. Piszę jej również, że ma plusa u mnie za to, iż wychodzi z inicjatywą spotkania. Oznajmiam jej, że mam zasadę 50/50 - u mnie podstawa -, w płaceniu rachunku po połowie na randce.

Ona wypala raptownie, że to facet powinien płacić za kobietę na randkach


@some1: Przyjmuje się, że osoba zapraszająca na spotkanie niezależnie od
  • Odpowiedz
@Veno86-grze: O c--j, faktycznie księżniczkę po stópkach powinien całować, bo raczyłą się odezwać, a za propozycje spotkania to jeszcze limuzyne zamówić.

Przyjmuje się, że osoba zapraszająca na spotkanie niezależnie od płci opłaca rachunek ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@some1: @kociorek: o to to to!

  • Odpowiedz
zaprasza mnie na kawę[...] wypala raptownie, że to facet powinien płacić

@some1: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

pewnie chodzę w rurkach

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Ja p------ę popłakałbym się tam ze śmiechu XDDDD
  • Odpowiedz
@some1: Oglądałem taki rakowy program na 8tv o randkach i tam, te mało znane celebrytki gwiazdeczki telewizyjne nabijały się z mężczyzn którzy chcieli płacić po polowie nazywając ich sknerami. Ich argument to przyzwoitość wymaga czy facet płacił
  • Odpowiedz
Kawę za trzy złote płacić na pół... XDD ma laska szczęście, że ją odparowałeś


@Spieluhr: O, to super że masz takie podejście. To może wyskoczmy do pubu, postawisz mi browara bo pić się chce. Browar tylko 3zł.
  • Odpowiedz