Wpis z mikrobloga

CZOŁEM ROWEROWE ŚWIRY!!! 

Jesteśmy tu nowi i z tej okazji na przywitanie chcielibyśmy zorganizować małe rozda… nie, nie tym razem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mamy dla Was wyzwanie i chcielibyśmy zaprosić wszystkich rowerzystów (i nie tylko) na nasze #wyzwanieoshee
Wołamy mirków i mirabelki spod tagu #rowerowyrownik #rower #rrtech #rowerowawarszawa #rowerowetrojmiasto #rowerowykrakow  #rowerowywroclaw #rowerowypoznan #rowerowalodz #ruszmirko  i wyjaśniamy o co chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przez najbliższe 5 tygodni dla rowerzystów, którzy otagują swoje przejazdy #wyzwanieoshee (można równolegle z #rowerowyrownik) będziemy wysyłać paczki z naszymi gadżetami. Mamy łącznie 25 paczuszek. Zasady wyzwania są następujące:

- zwyciężcy są wyłaniani na podstawie liczby przejechanych kilometrów każdego tygodnia od poniedziałku do niedzieli 
- treningi muszą być potwierdzone Endo/Strava
- każda osoba może otrzymać nagrodę tylko raz (w przypadku gdy najwięcej kilometrów ma osoba, która wygrała we wcześniejszych tygodniach nagrodę otrzymuje kolejna osoba z największą ilością kilometrów)
- tygodniowo wygrywa 2 mężczyzn, 2 kobiety, 1 nagroda jest uznaniowa za najciekawszą wycieczkę, albo fajny wpis :-)
- akcja trwa przez 5 tygodni
- wpis z treningiem musi być otagowany #wyzwanieoshee

Życzymy powodzenia i wielu udanych treningów!
WyzwanieOshee - CZOŁEM ROWEROWE ŚWIRY!!! 

Jesteśmy tu nowi i z tej okazji na przyw...

źródło: comment_LMARsbbalyjJtZnMjEVGRBhV7M8USTsT.jpg

Pobierz
  • 163
CZOŁEM ROWEROWE ŚWIRY!!! 

@WyzwanieOshee:
Twój wpis wygląda na błędny i nie zostanie uwzględniony w statystykach. Prosimy o stosowanie się do kilku prostych zasad.
Jeśli masz pytanie lub pomysł na rozwój rowerowego równika, użyj tagu #rrtech.
Możesz od razu zmienić tag #rowerowyrownik na #rrtech, edytując swój wpis.
Na tagu #rowerowyrownik odpowiedzi nie udzielamy (sluży on tylko do wpisywania wyników wraz z ew. opisem wycieczki)!

Do dyskusji o rowerach, nie
Oszukujesz nasz codziennie?! ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@masash: Bo pracodom to trasa którą mogę przejechać z zamkniętymi oczami (choć jeszcze nie próbowałam) i której jedyną wartością dodaną jest jazda sama w sobie, bo znam każdą dziurę i kojarzę (prawie) każdego mijanego rowerzystę;) A jak odpalam Endo to wiem, że czeka mnie coś nowego (od dziś to na przykład perspektywa otrzymania darmowego batonika albo dwóch;)).