Wpis z mikrobloga

Przybywajcie znawcy #motoryzacja #samochody ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z przyczyn naturalnych (dzik) muszę kupić auto. Sezon letni spędzam na #motocykle więc auto musi być "zimowe", zależy mi by nie męczyć się ze skrobaniem itp. powinno mieć grzaną przednią szybę czy inny patent jak grzejnik PTC. Webasto odpada. I tu pojawia się problem. Jak to sprawdzić? Poluję miedzy innymi na mondka IV tutaj nie ma problemu, jest oddzielny przycisk (pic). Z wiedzy zdobytej alfy/fiaty mają PTC tylko brak oddzielnego włącznika - komputer tym steruje (jak to uruchomić?).
Pytanie, jakie znacie modele 30-40kPLN które posiadają takie udogodnienia i jak to sprawdzić - bardzo byłbym wdzięczny za zdjęcie, opis jak to uruchomić? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
NaMoment - Przybywajcie znawcy #motoryzacja #samochody ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z przyczyn natura...

źródło: comment_xFNbv2BVsVpzyD29sCFaBCCP1LjZoEte.jpg

Pobierz
  • 47
@liet: Niestety trzeba "przewidzieć" kiedy się startuje, są też na pilota czy z apki. A tak wsiadasz, odpalasz auto, ustawiasz ogrzewanie fotela, muzykę i jedziesz. OMC szwagier ma mondka miałem okazję polatać, mi to w pełni wystarczy :)
@Minesr33: jak chce taką to przecież jego sprawa, czy pomysł ma sens czy nie to inna kwestia. Rózne preferencje mają ludzie i co dla jednego będzie bez sensu dla innego będzie ważnym elementem.
@NaMoment: Od mojej dziewczyny ojciec ma na sprzedaż mondeo, tylko nie pamietam czy ma podgrzewana szybę. Ale z tego co widze ma takie samo wnętrze, wiec raczej tak :D Nie był serwisowany w Aso, ale dbał jak o kochankę.
@Jordan335i: maja climatronic masz tryb szybkiego nagrzewania. To jest jakos tak skonstruowane ze dziala niezaleznie czy silnik jest zimny. Grzanie tylnej szyby i bocznych tylnych (w kombi) jest razem z lusterkami. Przyznam ze nie uzywam, bo mam garaz :D