Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy, pomożecie?
Mam 160 cm wzrostu, ważę ok. 55 kg. Nigdy nie miałam problemu z nadwagą, BMI zawsze w normie. Mam dość mocną budowę jak na kobietę ze względu na szerokie ramiona, co optycznie też mnie pogrubia.
Tłuszcz najszybciej odkłada mi się w dolnej partii brzucha, na pośladkach i udach. Zależy mi na spaleniu tłuszczu z tych właśnie części + wysmukleniu. Jakie ćwiczenia wykonywać (najlepiej bez użycia ciężarków, żeby nie zwiększać masy w ramionach) i jaką dietę stosować (mało białkową - źle toleruję laktozę) aby osiągnąć zamierzony efekt?
Może któraś z #rozowepaski miała podobnie i opanowała sobie swój własny program?

#fitness #chudnijzwykopem #cwiczenia #dieta #cwiczzwykopem
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Johnny_Revolta: A probowales sam zrobic ktorys z programow Chodakowskiej? To zrob, uwierz mi, niektore sa naprawde ciezkie i naprawde dzialaja. Maja elementy silowe, maja elementy interwalowe. To naprawde nie jest glupie. I mozna je robic w domu. I sie pod ta opinia podpisuje i je polecam, mimo ze ciagne w martwym 250x2.

@zielonka: Tluszcz na brzuchu - kortyzol, a wiec malo snu, stres i zle jedzenie. Reszta czyli
  • Odpowiedz
@Konwerter: nie, jest jeszcze kilka metod, sa srodki do miejscowego spalania/aktywowania spalania tluszczu (helios, yoha w zastrzykach). Jest tez ostrzykiwanie tluszczu roznymi rozpuszczalnikami, nie pamietam nazwy, to tez dziala, ale brzydko to wyglada i jest bez sensu.
  • Odpowiedz
yoha w zastrzykach). Jest tez ostrzykiwanie tluszczu roznymi rozpuszczalnikami


@bst: Mozna tez wziąć nóż i sobie wyciąć ale jeszcze raz POWTÓRZĘ, nie o tym tutaj mówimy.
  • Odpowiedz
@zielonka: Ja to od kiedy pamiętam mam BMI PONIŻEJ normy, ale był taki moment, kiedy i tak musiałam zrzucić parę cm z talii. :/

Co u mnie podziałało: absolutne ZERO cukru/produktów zawierających cukier/słodzonych napojów itp. (wyjątkiem są owoce, ale to też w ograniczonych ilościach), basen (to rozumiem że odpada, bo może poszerzyć ramiona), ogólne ćwiczenia typu jogging, stretching itp. No i tzw. vacuum, czyli ćwiczenie na węższą talię.
  • Odpowiedz
@RegalWK: ten obrazek jest taki prawdziwy :)
Ostatnio po fitnesie jedna z dziewczyn zagadała do jednej z trenerek:
- Hej, a właściwie to ile ważysz? Na pewno mniej niż 60!
Trenerka zmieszana, ale odpowiada:
- Nie... co najmniej 65, na pewno nie mniej
ʕʔ No i po tej odpowiedzi pytająca też była zmieszana, podejrzewam że miała lekki mindfuck.
Trenerka wygląda świetnie, przy takiej wadze ma 176
  • Odpowiedz
@Duzy_Dziki_Zwierz: ? Przecież kriolipoliza nawet nie jest jakoś bardzo droga. Po co się nabijać jakimś gównem jak legalnie w podobnej cenie możesz bezpieczniejszą metodą mieć to samo? O.o Trzeba być fanatykiem dźgania się igłami aby w takiej sytuacji zamiast jakiejś normalnej metody liposukcji wybrać dźganie się gdzieś po kątach.
  • Odpowiedz
@Khaine: no nie powiedziałbym, że to samo. Kwestia podejścia. Czemu dźganie po kątach?, obstawiam, że każdy ma jakiś dom i może to zrobić na spokojnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie znam, nie oceniam, ale z twoich postów aż jad się wylewa na każdą kwestię związaną z dopingiem, gorzej niż od patryka0700 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak ktoś chce, to niech sobie nawet olej
  • Odpowiedz
@Duzy_Dziki_Zwierz: Mówiliśmy o metodach miejscowych spalania tłuszczu. Ja jakbym miał wybierać, to bym wybrał kriolipolizę albo jakąś inną metodę przy której nie potrzeba towaru od dilera i FIZYCZNIE niszczy komórki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Należy pamiętać, że kriolipoliza fizycznie niszczy komórki tłuszczowe, nie wiem jak z koksem. Więc kriolipoliza na dłuższą metę będzie skuteczniejsza od koksu, jeśli k--s nie ma takich właściwości. Tylko żeby kriolipoliza dawała
  • Odpowiedz
@Duzy_Dziki_Zwierz: musze go sobie wlasnie zrobic i wydaje mi sie ze nie bedzie trzeba go ladowac tak duzo jak sie bierze oralnie, bo inj dziala wszystko znacznie mocniej. Jak sobie zrobilem inj yohe i zapodalem 10mg to mnie to rozjechalo :)
  • Odpowiedz
@zielonka: laktoza to cukier wystepujacy w produktach mlecznych. Jesli chodzi Ci o bialko z mleka to masz na mysli kazeine. Bialko ze straczkow czy miesa inaczej sie przyswaja niz kazeina z mleka i pewnie nie jestes na nie uczulona. Damn, kobieto, poserczuj w internetach na tematycznych forach itd, masz sporo brakow w wiedzy takiej no podstawowej troche. Nie jestem do konca pewna czy mirko to dobre miejsce do szukania odpowiedzi,
  • Odpowiedz
@kostniczka: Wielki szacun, sama jestem dość szczupła ale zaczyna się robić z tego taki chudy-grubas ;), ale mam biurową pracę i w ogóle się nie ruszam, chciałabym znaleźć motywację, żeby zacząć coś robić, ale nie idzie się zmusić ;( nigdy żaden sport nie sprawiał mi przyjemności, nie wiem jak można się tym jarać
  • Odpowiedz
@biurwa: dzięki!
Ja akurat... hm, nie mogę powiedzieć, że zawsze lubiłam sport ;) jako 7-latka byłam pączkiem i do tego najwyższa w klasie, nie lubiłam ćwiczeń ruchowych bo wszystkie dzieci były sprawniejsze/szybsze ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale w sumie w dość szybkim czasie polubiłam się męczyć, a wraz z rozpoczęciem dojrzewania sporo się wyciągnęłam i potem było różnie... raz lepiej, raz gorzej, a prawie dwa lata
  • Odpowiedz