Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy, pomożecie?
Mam 160 cm wzrostu, ważę ok. 55 kg. Nigdy nie miałam problemu z nadwagą, BMI zawsze w normie. Mam dość mocną budowę jak na kobietę ze względu na szerokie ramiona, co optycznie też mnie pogrubia.
Tłuszcz najszybciej odkłada mi się w dolnej partii brzucha, na pośladkach i udach. Zależy mi na spaleniu tłuszczu z tych właśnie części + wysmukleniu. Jakie ćwiczenia wykonywać (najlepiej bez użycia ciężarków, żeby nie zwiększać masy w ramionach) i jaką dietę stosować (mało białkową - źle toleruję laktozę) aby osiągnąć zamierzony efekt?
Może któraś z #rozowepaski miała podobnie i opanowała sobie swój własny program?

#fitness #chudnijzwykopem #cwiczenia #dieta #cwiczzwykopem
  • 64
  • Odpowiedz
@kostniczka: Wiesz ja mam zawsze jakieś preteksty, właśnie mieszkam w dużym mieście, w centrum, na siłowniach wszystkich jest multum ludzi, na tej koło pracy jak pójdziesz po południu to jest 140% obłożenia plus spotkasz 20 osób z pracy :) Teraz się może będę przeprowadzać to znajdę może jakąś małą siłownię gdzieś indziej ;)
  • Odpowiedz
@biurwa: ano właśnie, o dziwo duże miasta są często gorsze jeśli chodzi o takie rzeczy :D niby wszystko dostępne, a nic nie pasuje. Mieszkałam trochę w dużym mieście i właśnie wtedy się spasłam najbardziej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kostniczka: Plus wszędzie blisko, autobusy i tramwaje, pełno dobrego jedzonka na każdym rogu :D Ja się jeszcze nie spasłam, ale parę kilo przybyło przez te dwa lata za biurkiem i boję się, co będzie za 10 lat :D
  • Odpowiedz
@biurwa: dokładnie, i okazuje się że zalety miasta są tak naprawdę wadami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Do tego w tych wszystkich knajpach dają na ogół takie wielkie porcje, że łomatko. Kiedyś oczywiście bez problemu wciągałam całą, teraz miałabym problem albo bym się przeżarła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@biurwa: boję się że będę gruba ale na siłowniach za dużo ludzi, może jak się przeprowadzę, mam pracę siedzącą, wow, taka ciężka, robię się gruba i mam to w dupie, ale jednak nie mam...

Jeszcze jakieś wymówki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Weź się w garść i zapyerdalaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pozdrawiam
  • Odpowiedz
  • 0
1.najszybciej spalisz tłuszcz, jak będziesz robić trening siłowy, nawet jakbyś bardzo chciała, nie zrobisz sobie mięśni jak kulturysta. Mozesz również spróbować treningu interwałowego (bieżnia, rowerek). 3 razy w tygodniu. regularnie. 3.w kwestii odżywiania, wywal chleb, makarony, ryz, wszystko co ma gluten i duza ilość wegli- uprzedzam, że da się tak jeść. duzo warzyw. jak najmniej białka.
  • Odpowiedz
@Lissa: Czy ten gość ma jakieś tytuły naukowe? Nie przytacza żadnych badań, opiera się na jakiejś holistyce, bez podparcia merytorycznego. Mówi, że białko zamienia się w energię, etc. Kiedy organizm ma wystarczająco dużą ilość pozostałych dwóch makroskładników energetycznych, to białko nie jest wykorzystywane w celach energetycznych, ponieważ jest najmniej energetycznym z trzech. Jest to ostateczność, zachodzi wtedy proces glukagogenezy i białko jest rozkładane w glukozę (mega małowydajny proces).

Ciekawy jest
  • Odpowiedz
Jak sobie zrobilem inj yohe i zapodalem 10mg to mnie to rozjechalo


@bst: masz jakieś materiały o tym? Raczej się na to nie szarpnę ale zaciekawiło mnie :)
  • Odpowiedz
  • 0
@chuckmls woda destylowana, 4% BA i yoha hcl zeby bylo 10mg/ml. Rozpuszcza sie ciezko wiec trzeba grzac i mieszac ale bez gotowania.
  • Odpowiedz