Wpis z mikrobloga

Tak sobie z ciekawości dodałem całe żarcie które jem od mcy. Na 30 dni wychodzi 499PLN.
Jest wszystko co potrzeba, dobre mięsa, warzywa, owoce, kasze jaglane, chleb sam robię itd. i na dodatek 100% gluten free bo nie jem glutenu. Dokładnie taka ilość żarcia przechodzi przeze mnie w 1 mc. Czyli można jeść zdrowo za cały miesiąc płacąc tylko 499PLN #cebuladeals #oswiadczeniezdupy #oswiadczenie
#mikrokoksy #dieta #silownia #bezglutenu #glutenfreeboners #zdrowie #jedzenie #gotujzwykopem
asddsa123 - Tak sobie z ciekawości dodałem całe żarcie które jem od mcy. Na 30 dni wy...

źródło: comment_k0R3wGV2xesmXCQEvYy9ngidu5SkeGlN.jpg

Pobierz
  • 87
  • Odpowiedz
@krecik0724: Wiem, ze to pasta, ale

15 sosów do potraw jeden po około 50 groszy-około 7 zł, lub kilka sosów gotowych po ok.3


Co to sa sosy do potraw po około 50gr? I czyn sie różnią od gotowych oprócz ceny?
  • Odpowiedz
A kto mówił, że nie można? Ja jem za 150zł/tydzień (~600zł/msc) w okolicach 4000kcal dziennie.


@shdw: serio mieścisz się w 150 zł przy takim jadłospisie jak podałeś? ja miałem problemy z 200 zł przy ok 3500 kcal. A ty masz orzechy, wołowinę, same luksusy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz