Wpis z mikrobloga

Tak sobie z ciekawości dodałem całe żarcie które jem od mcy. Na 30 dni wychodzi 499PLN.
Jest wszystko co potrzeba, dobre mięsa, warzywa, owoce, kasze jaglane, chleb sam robię itd. i na dodatek 100% gluten free bo nie jem glutenu. Dokładnie taka ilość żarcia przechodzi przeze mnie w 1 mc. Czyli można jeść zdrowo za cały miesiąc płacąc tylko 499PLN #cebuladeals #oswiadczeniezdupy #oswiadczenie
#mikrokoksy #dieta #silownia #bezglutenu #glutenfreeboners #zdrowie #jedzenie #gotujzwykopem
asddsa123 - Tak sobie z ciekawości dodałem całe żarcie które jem od mcy. Na 30 dni wy...

źródło: comment_k0R3wGV2xesmXCQEvYy9ngidu5SkeGlN.jpg

Pobierz
  • 87
  • Odpowiedz
@asddsa123: to jest na miesiąc. O kurde myślałem, że na tydzień. Myśle spoko nawet a tu piszecie, że na miesiąc żarcia haha. Na kanapeczkach z szynka i twarogu to ty masy nie zrobisz.
  • Odpowiedz
@asddsa123: Polska jest najtańszym krajem w Europie i można się tu wyżywić za około 100zł miesiecznie.

Właśnie kończe taki miesiąc za 100zł. Musze powiedzieć, że ani razu nie byłem głodny-ba!-momentami byłem nawet przejedzeony, zapchany.

Nie zaliczam do jedzenia pica, co chyba oczywiste, bo jedzenie to jedzenia a picie to picie i na samą Cole wydałem koło 200zł(2 litry dziennie, czsami jescze wieczorem dokupowałem litrowa
  • Odpowiedz
@asddsa123: O panie, wszystko zależy od twojego zapotrzebowania kalorycznego i makro. Chociaż myślę, że jeśli chodzi o jedzenie to Polska jest najtańszym krajem w Europie i jeśli nie jesteś już umięśniony jak szafa to możesz zamknąć się w niskiej kwocie kiedy się postarasz. Może to nie będzie 100 złotych na miesiąc ale jeśli kupisz po promocji, zamrozisz mięso, zrobisz zapasy innych produktów, które się nie psują, kupisz białko to powinno
  • Odpowiedz
@nbzwdsdzbcps: @Doleginho: warzywa mrozone czy value czy "premium" sa na dobra sprawe takie same.
Proste historie, hortex, mrozna kraina, tesco, moze roznia sie czyms kompozycje smakowe z jakimis tam dodatkami jak miod, czy slonecznik.
Tak to nawet woreczki z przyprawami wygladaja identycznie.
Tylko ze prosta historia czy chinska tesco value to 50% ceny hortexu :)
  • Odpowiedz