Wpis z mikrobloga

Tak sobie z ciekawości dodałem całe żarcie które jem od mcy. Na 30 dni wychodzi 499PLN.
Jest wszystko co potrzeba, dobre mięsa, warzywa, owoce, kasze jaglane, chleb sam robię itd. i na dodatek 100% gluten free bo nie jem glutenu. Dokładnie taka ilość żarcia przechodzi przeze mnie w 1 mc. Czyli można jeść zdrowo za cały miesiąc płacąc tylko 499PLN #cebuladeals #oswiadczeniezdupy #oswiadczenie
#mikrokoksy #dieta #silownia #bezglutenu #glutenfreeboners #zdrowie #jedzenie #gotujzwykopem
asddsa123 - Tak sobie z ciekawości dodałem całe żarcie które jem od mcy. Na 30 dni wy...

źródło: comment_k0R3wGV2xesmXCQEvYy9ngidu5SkeGlN.jpg

Pobierz
  • 87
to jest na miesiąc. O kurde myślałem, że na tydzień. Myśle spoko nawet a tu piszecie, że na miesiąc żarcia haha. Na kanapeczkach z szynka i twarogu to ty masy nie zrobisz.

+: koniarek


@ethics: ten twarog i szyneczka to tylko dodatek do smaku raz na jakis czas.. w ogole nie jem wedlin bo to syf... jem 7-8 jaj dziennie 250gr miecha dziennie, pol kg fasolki i z pol kg ziemniakow
@asddsa123: ja jem 5 jajek dziennie, 700g kurczaka, 600g ryzu, poł kilo warzyw, 100g płatków owsianych, 50g WPC, 40g masła, 125g mozarella + inne rzeczy. 4200kcal wchodzi i czasami coś jeszcze podjadam. Leszczem nie jestem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@rudy9210:

W tym tygodniu:

Meal 1: Papryka feszerowana ryżem, mięsem mielonym, cebulą i serem
Meal 2: Mleko czekoladowe + banan
Meal 3: Kurczak w sosie musztardowo-miodowym z ryżem
Meal 4: Spaghetti z mięsem wołowym
Meal 5: Burgery z mięsem wołowym

W zeszłym:

Meal 1: Owsiane z masłem orzechowym, serkiem wiejskim i owocami leśnymi
Meal 2: Pierniki + mleko czekoladowe + jogurt pitny
Meal 3: Gulasz wieprzowy z kasza
Meal 4: Orzechy