Wpis z mikrobloga

@monox12: To co dałeś, to jest śodowisko uruchomieniowe javy, tak zwany JVM, czyli wirtualna maszyna javy. Bez niej nie jest możliwe odpalenie programów napisanych w javie. Java to język programowania, a nie program.

Java != JVM
  • Odpowiedz
@Shmit:

kto się trzęsie człowieku?

ponownie ty =]

Zawsze próbujecie się dowartościować np. tym ze macie kartę pamięci czy inne coś czego ktoś kto używa Apple
  • Odpowiedz
Co ma do tego rozmiar kamery.. przecież to ma się nijak do jakości zdjęć.


@r5678: a ja coś pisałem o rozmiarze kamery? chodzi o jasność obiektywu, optyczna stabilizacja, zajebiste oprogramowanie przetwarzające, prędkość robienia zdjęć i czasem o ten prosty patent z włączaniem aparatu w pół sekundy co byś nie robił właśnie z telefonem.

a, no i ten, profesjonalny tryb, dzięki czemu można sterować np czasem migawki, co w połączeniu z
  • Odpowiedz
@Jarott a co to ma za znaczenie, większość osób kupuje iPhona z przyzwyczajenia, po drugie to naprawdę świetny telefon a cenowo wypada tak samo jak flagowy szajsung czy Sony więc nie wiem o co ten cały raban na wykopie. Ja od lat używam Nexusów na przemian z iPhonami bo je lubię i tyle, oba telefony mają swoje zalety i wady. A cena różna no bo taka jest polityka producenta, tak samo
  • Odpowiedz
@Jarott: jeszcze nie widziałem, żeby ktoś kto ma iphona wrzucał coś odnośnie androida


Bo może im głupio wrzucać teksty w stylu "lol beka z nadsystemu, patrzcie Android ma to i to i to a iPhone nie ma lol xd"? Gdyby mieli co wrzucać to może by to robili, ale widocznie nie mają. Druga opcja jest taka, że moze większość z nich nie ma pojęcia o możliwościach konkurencji, bo się tym
  • Odpowiedz