Wpis z mikrobloga

@Jarott: Ale to już od dawna jest wiadome, że Apple daję baardzo wygórowane ceny za swój telefon. Ale i tak #bojowkaios będzie mówić, że jest inaczej, chociaż najnowsze telefony Nexus niszczą pod każdym względem produkty Apple'a ( nawet pod względem optymalizacji). Moim zdaniem wolę kupić telefon Xiaomi Mi5 lub Meizu M5 niż przepłacać na Iphone.
  • Odpowiedz
@monox12: optymalizacji xD no tak, android lepszy bo daje czas sie zastanowić czy na pewno ta aplikacje chciałeś odpalić i co chcesz pisać zanim sie klawiatura załaduje. Bawiłem sie dokładnie tym telefonem po premierze, beka jak zawsze xD
  • Odpowiedz
@M4ks: To ciekawe, nie chcę bronić #android, ale podczas korzystania z nexus 5 ani razu nie musiałem czekać, aż klawiatura się załaduje.
Jedni wolą jabłka, inni roboty i tyle w temacie. Tylko debile wykłócają się, co jest lepsze.
Tak na co dzień używam telefonu z androidem i jest mi wygodnie, mam także Lumie 640, gdzie także nie czekam na wysunięcie się wirtualnej klawiatury...
  • Odpowiedz
@M4ks: @Rupertciak: Android jest linuxem, można go skonfigurować tak, aby optymalizacja była na pierwszym miejscu. A co jest złego w Java'ie? Ja uważam, że to jest jeden z najlepszych programów, który ma własny język programowania i można na nim stworzyć w miarę dobre aplikację. A co do optymalizacji, nie mówię o tym Nexusie, a o nowszym, firmy Huawei, który zjada Ios.
Gdyby IPhone kosztowałby +- 1500 zł to
  • Odpowiedz
@monox12: To złego jest w samej konstrukcji Androida i jego beznadziejnej optymalizacji ze

HTC M9 mający 5 cali i 2840 baterie działa krócej na baterii niż mój 6s plus z 5.5 cała oraz bateria 2725. To dla mnie jest znak ze uruchamianie aplikacji i sam system pożera więcej prądu niż konkurencja. Ponadto samo podejście ze wszystko ładuje sie do ataku i zapycha system. Brak Javy która jest prądożerna zrobiłby dobrze
  • Odpowiedz
@Jarott: Serio nie rozumiem, masz swojego wspaniałego szajsunga to sie ciesz, co cie obchodzi co kto używa xD jeszcze nie widziałem, żeby ktoś kto ma iphona wrzucał coś odnośnie androida, kompleksy leczysz? xD
  • Odpowiedz
@M4ks: Tak, często bo czysty android ma bardzo dobrą optymalizację? LUL Mając telefon za 500 zł, który ma czystego androida, płynniej chodził niż "wybajerzony" Samsung A3 także ten ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A dobra, lepiej nie kłóćmy się bo to i tak kwestia gustu. Dla mnie za dużo przepłacacie za telefon, a nas, #bojowkaandroid śmiejecie się z optymalizacji, która jest spowodowana wrzucaniem nagminnie bezsensownego
  • Odpowiedz
@monox12: xD brzmisz jak linuksiarz, nic nie działa, sterowników nie ma, połowa drukarek nie bangla ale będzie sie upierał, ze jądro działa i to najważniejsze.
Liczy sie efekt końcowy tego co wyciagsz z pudełka, normalny człowiek jak miałby spędzić 10h na naprawianiu androida to juz jest stratny, bo jego czas jest więcej warty...
  • Odpowiedz
@monox12: no faktycznie xiaomi mi5 taki super ze po wyjeciu z pudelka musisz 3 romy wgrac, bootloadery odblokowac, xiaomi o zgode pytac zeby miec system w swoim jezyku xD pomijam problemy z przegrzewaniem sie i czesto brakiem gwarancji ;)
  • Odpowiedz
nawet pod względem optymalizacji


Android z Torunia do Bygdoszczy jedzie przez berlin, co wersję trasa się wydłuże, ale że dorzucają więcej mocy to daje się to utrzymać w sensownym czasie przez półtora roku.

@monox12: XDDDDD Zobacz sobie jak jest rozpisana architektura androida :D java na której stoi core andrida niedługo straci wsparcie, a google nie ma powodów, zeby przepisywać to po ludzku, bo dorzucą więcej rdzeni i ramu i będzie
  • Odpowiedz
Nie potrafisz używać języka angielskiego, że musisz korzystać telefonu tylko w ojczystym języku?


@monox12: XDDDDDD Nie ma polskiego UI-a? Moja mama nie zna angielskiego to mam jej kupić iphona? XDDDD
  • Odpowiedz
czysty android ma bardzo dobrą optymalizację


@monox12: Czy ty widziałeś kiedyś raport z profilera androidowego? XD Przecież to jest, żart, wszyscy developerzy appek na androida sie #!$%@?ą na to jak jest napisane core systemu, bo

Android jest linuxem, można go skonfigurować tak, aby optymalizacja była na pierwszym miejscu. XDDDDDD Tak, android ma tyle wspólnego z linuxem, co ja z kwaśniewskim. To ze android jest linuksem to jest spore nadużycie. Ciekawe czy wiesz ile % core'owego basha zostało #!$%@?, co automatycznie zabija twój argument o konfigurowalności. Poza tym XDDDD konfigurowanie telefonu z poziomu kernala przez basha to jest
  • Odpowiedz