Wpis z mikrobloga

@M4ks: To ciekawe, nie chcę bronić #android, ale podczas korzystania z nexus 5 ani razu nie musiałem czekać, aż klawiatura się załaduje.
Jedni wolą jabłka, inni roboty i tyle w temacie. Tylko debile wykłócają się, co jest lepsze.
Tak na co dzień używam telefonu z androidem i jest mi wygodnie, mam także Lumie 640, gdzie także nie czekam na wysunięcie się wirtualnej klawiatury...
@M4ks: @Rupertciak: Android jest linuxem, można go skonfigurować tak, aby optymalizacja była na pierwszym miejscu. A co jest złego w Java'ie? Ja uważam, że to jest jeden z najlepszych programów, który ma własny język programowania i można na nim stworzyć w miarę dobre aplikację. A co do optymalizacji, nie mówię o tym Nexusie, a o nowszym, firmy Huawei, który zjada Ios.
Gdyby IPhone kosztowałby +- 1500 zł to nie byłoby
@monox12: To złego jest w samej konstrukcji Androida i jego beznadziejnej optymalizacji ze

HTC M9 mający 5 cali i 2840 baterie działa krócej na baterii niż mój 6s plus z 5.5 cała oraz bateria 2725. To dla mnie jest znak ze uruchamianie aplikacji i sam system pożera więcej prądu niż konkurencja. Ponadto samo podejście ze wszystko ładuje sie do ataku i zapycha system. Brak Javy która jest prądożerna zrobiłby dobrze temu
@M4ks: Tak, często bo czysty android ma bardzo dobrą optymalizację? LUL Mając telefon za 500 zł, który ma czystego androida, płynniej chodził niż "wybajerzony" Samsung A3 także ten ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A dobra, lepiej nie kłóćmy się bo to i tak kwestia gustu. Dla mnie za dużo przepłacacie za telefon, a nas, #bojowkaandroid śmiejecie się z optymalizacji, która jest spowodowana wrzucaniem nagminnie bezsensownego oprogramowania
nawet pod względem optymalizacji


Android z Torunia do Bygdoszczy jedzie przez berlin, co wersję trasa się wydłuże, ale że dorzucają więcej mocy to daje się to utrzymać w sensownym czasie przez półtora roku.

@monox12: XDDDDD Zobacz sobie jak jest rozpisana architektura androida :D java na której stoi core andrida niedługo straci wsparcie, a google nie ma powodów, zeby przepisywać to po ludzku, bo dorzucą więcej rdzeni i ramu i będzie działać
czysty android ma bardzo dobrą optymalizację


@monox12: Czy ty widziałeś kiedyś raport z profilera androidowego? XD Przecież to jest, żart, wszyscy developerzy appek na androida sie #!$%@?ą na to jak jest napisane core systemu, bo

Android jest linuxem, można go skonfigurować tak, aby optymalizacja była na pierwszym miejscu. XDDDDDD Tak, android ma tyle wspólnego z linuxem, co ja z kwaśniewskim. To ze android jest linuksem to jest spore nadużycie. Ciekawe czy