Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ten uczuć, gdy 25 lvl i te słynne 8k miesięcznie z kucowania, a za pół roku przeprowadzka na duży i dobrze płatny projekt do Holandii.
I teraz tak sobie wspominam czasy gdy byłem mało dynamicznym licealistą, karyny mnie nie chciały bo byłem nudziarzem nie chodziłem na imprezki a teraz lajkują i piszą gdy wrzucam zdjęcie ze skakania na spadochronie albo urlopu w indonezji - patrzę na ich fejsy: karyna a - studiowała europeistyka, dżesika z - studiowała japonistyka, marlena k - studiowała zarządzanie. I te śmieszne memiksy w stylu życie takie złe, studia kiepskie, tylko imprezki. Niektóre się roztyły i spłodziły gówniaki - żyją w odrapanych mieszkaniach w blokach, jeszcze inne - gównopraca w jakichś sklepach czy punktach usługowych.

Niesamowicie podoba mi się to, jak życie wszystko zweryfikowało. Gdy rozrywało cię w środku, bo karyna woli sebę który w odróżnieniu od ciebie dostał furę od rodziców, a teraz jeździ nadal tą samą furą i wozi gówniaki, ona gruba i niezadbana..

#czujedobrze #feelsgoodman #zycie #coolstory

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Ten uczuć, gdy 25 lvl i te słynne 8...
źródło: comment_0bK9kVvMRe5hSv2ruWLrAj3ccjhncavc.jpg
  • 164
@troflix: 2k na wynajem, 3k na jedzenie+jakieś wydatki typu ubrania, imprezy, książki etc. (w końcu nie chodzi o to, żeby każdy grosz odkładać i żyć jak żebrak) i zostaje nam 3k miesięcznie. jeśli żyjesz z dnia na dzień może się wydawać, że to dużo, ale rocznie wychodzi 36k-10 lat odkładania na mieszkanie i przynajmniej 3 lata na porządne auto. chyba, że weźmiesz kredyt-wtedy nic nie zostaje. nie mówię, że to są