Wpis z mikrobloga

Wreszcie zrozumialem dlaczego wyspy wcale nie sa takie szczesliwe... Wiekszosc przyjezdza i zaraz wraca - people come, people go - a Ty tu dalej tkwisz.
Jeszcze czlowieka dobrze nie poznasz, a ten musi juz wracac. :( Jak te 1.5 miesiaca szybko mi minely, czlowiek teraz patrzy ile mogl wiecej czasu spedzic z druga osoba i powiedziec duzo wiecej...

Szefowa dala mi godzine wiecej i zgarniam spontanicznie dziewczyne z przystanku czekajaca na autobus na lotnisko.
Trzymajcie za mnie kciuki, nie wiem czy wsiadzie do auta i da sie zabrac.

Przynajmniej powiem co mi lezy na sercu. A jutro z czystym suminiem bede mogl stanac naprzeciwko lustra i powiedziec sobie ze zrobilem wszystko co w tej sytuacji moglem, niech sie dzieje co chce w przyszlosci.

#wyspykanaryjskie #wyspy #szczescie #smutek #zalesie
  • 7
@m3nt0r13: Problem taki ze dziewczyna jeszcze 2 lata studiow... Jakbym ja probowal zatrzymac to bylbym glupi. #!$%@? mnie tylko ten stan, ze wiem ze znalezc druga taka to cud, i to nie tylko moja opinia, ale moze kiedys jeszcze nasze drogi sie skrzyzuja...
@m3nt0r13: W polsce nie mam czego szukac, dwa ona sama musi sobie troche poukladac swoje zycie i zwiazki z czasem... To nie tak ze bylismy razem, po prostu spotkalismy sie pare razy, a ona mloda [; Swiat jest maly, to ludzie sa daleko. Moge mieszkac na calym globie gdzie jest turystyka, ona po medycznych moze tez i kto wie, moze uda mi sie za pare lat zgrac cos, ale nic sobie