Wpis z mikrobloga

ostrzegam przed https://electrocenter.net/ dzisiaj szukałem pomysłu na prezent w internecie i wpadłem na ich stronę, wszystko w zaskakująco niskich cenach (co już wzbudziło moje podejrzenie), zdecydowałem się zamówić produkt za pobraniem i tutaj własnie już upewniłem się co do ich niecnych zamiarów, otóż wysyłka z przedpłatą jest darmowa natomiast koszt dostawy w przypadku płatności przy odbiorze wynosi 150 zł !!!
  • 1335
  • Odpowiedz
skoro mimi_25 podrzuciła im link do tego forum, to pewnie maju tu już swojego przedstawiciela i być możne dlatego coś ruszyło (pozornie) i kilku osobom nagle w tym samym czasie zmienił się status zamówienia.
  • Odpowiedz
I nie ustosunkowali się do poważnych oskarżeń jakie tu padają :>? Przecież gdyby to był normalny sklep to grozi im kilka zgłoszeń do US, prokuratury, policji i pozwy cywilne.

Przez myśl by mi nie przeszło aby pozostawić taką sytuację bez odpowiedzi.
  • Odpowiedz
Próbowałem ustalić dlaczego zniknęła możliwość płacenia tpayem. Tpay twierdzi, że sprzedawca wycofał tę możliwość płacenia. Nie sądzę, żeby to była prawda. To jest pewnie ich linia obrony.
  • Odpowiedz
Gdzies jeszcze czytałam (teraz nie mogę tego znaleźć), - ktoś pisał że jest z Gdańska i pojechał pod adres sklepu i okazało się, że tam mieszka właściciel w tej obskurnej kamienicy i nie ma niby firmy w tym miejscu bo niby właśnie sprowadza towar z zagranicy. To też był wałek? Jeśli tak to takich ludzi powinno się za jaj...... wieszać :]
  • Odpowiedz
@mimi_25: TPay.com. Zamówienie nr: 2195 w Electro Center Sławomir Więczkowski. (14 czerwca)
2195 * 700 = 1.536.500 (700zł przyjąłem jako średnia wartość zamówienia)
A to było 2 tygodnie temu... Teraz to może jest liczba 8-cyfrowa.
  • Odpowiedz
ludzie, czego więcej potrzeba - rożne konta w rożnych miastach i bankach, rożne adresy, ani jednego potwierdzonego przypadku realizacji zamówienia. Nie ma się co łudzić, składać wnioski i tyle. Świata może nie zmienimy i na jego miejsce przyjdzie pewnie ktoś inny itd., ale walczyć trzeba, to lepsze niż siedzenie z założonymi rekami mimo, ze od odzyskaniu pieniędzy nie ma pewnie co marzyc.
  • Odpowiedz