Wpis z mikrobloga

ostrzegam przed https://electrocenter.net/ dzisiaj szukałem pomysłu na prezent w internecie i wpadłem na ich stronę, wszystko w zaskakująco niskich cenach (co już wzbudziło moje podejrzenie), zdecydowałem się zamówić produkt za pobraniem i tutaj własnie już upewniłem się co do ich niecnych zamiarów, otóż wysyłka z przedpłatą jest darmowa natomiast koszt dostawy w przypadku płatności przy odbiorze wynosi 150 zł !!!
  • 1335
skoro mimi_25 podrzuciła im link do tego forum, to pewnie maju tu już swojego przedstawiciela i być możne dlatego coś ruszyło (pozornie) i kilku osobom nagle w tym samym czasie zmienił się status zamówienia.
I nie ustosunkowali się do poważnych oskarżeń jakie tu padają :>? Przecież gdyby to był normalny sklep to grozi im kilka zgłoszeń do US, prokuratury, policji i pozwy cywilne.

Przez myśl by mi nie przeszło aby pozostawić taką sytuację bez odpowiedzi.
Próbowałem ustalić dlaczego zniknęła możliwość płacenia tpayem. Tpay twierdzi, że sprzedawca wycofał tę możliwość płacenia. Nie sądzę, żeby to była prawda. To jest pewnie ich linia obrony.
Gdzies jeszcze czytałam (teraz nie mogę tego znaleźć), - ktoś pisał że jest z Gdańska i pojechał pod adres sklepu i okazało się, że tam mieszka właściciel w tej obskurnej kamienicy i nie ma niby firmy w tym miejscu bo niby właśnie sprowadza towar z zagranicy. To też był wałek? Jeśli tak to takich ludzi powinno się za jaj...... wieszać :]
@mimi_25: TPay.com. Zamówienie nr: 2195 w Electro Center Sławomir Więczkowski. (14 czerwca)
2195 * 700 = 1.536.500 (700zł przyjąłem jako średnia wartość zamówienia)
A to było 2 tygodnie temu... Teraz to może jest liczba 8-cyfrowa.
ludzie, czego więcej potrzeba - rożne konta w rożnych miastach i bankach, rożne adresy, ani jednego potwierdzonego przypadku realizacji zamówienia. Nie ma się co łudzić, składać wnioski i tyle. Świata może nie zmienimy i na jego miejsce przyjdzie pewnie ktoś inny itd., ale walczyć trzeba, to lepsze niż siedzenie z założonymi rekami mimo, ze od odzyskaniu pieniędzy nie ma pewnie co marzyc.