Wpis z mikrobloga

ostrzegam przed https://electrocenter.net/ dzisiaj szukałem pomysłu na prezent w internecie i wpadłem na ich stronę, wszystko w zaskakująco niskich cenach (co już wzbudziło moje podejrzenie), zdecydowałem się zamówić produkt za pobraniem i tutaj własnie już upewniłem się co do ich niecnych zamiarów, otóż wysyłka z przedpłatą jest darmowa natomiast koszt dostawy w przypadku płatności przy odbiorze wynosi 150 zł !!!
  • 1335
  • Odpowiedz
W takim razie lepiej wysłać pisemne zawiadomienie (prokuratura?, komenda policji?) czy udać się osobiście (na komendę?), czy z gotowym pismem czy na miejscu opisać sytuacje?
  • Odpowiedz
Ceneo


@otto69: Wywołaliście nas do tablicy, więc spieszymy z komentarzem. Jako pierwsi podjęliśmy decyzję o zablokowaniu ofert electrocenter.pl , bo sklep wzbudził nasze podejrzenia. Nie czekaliśmy na skargi od naszych użytkowników (tak pracuje i czuwa nasz Dział Bezpieczeństwa ;). Obecnie umowa ze sklepem została definitywnie rozwiązania, a my współpracujemy z policją.
Jeśli chodzi o Program Ochrony Kupujących - żaden sklep nie może go sobie wykupić. To my go przyznajemy –
  • Odpowiedz
Przed chwilą dostałem odpowiedż od informacje@elektrocenter.net na pismo o zgłoszeniu sprawy na Policje.
Odpowiedź zawiera link YouTube do utworu Ricka Astleya "never Gonna Give You Up (Nigdy sie nie poddawaj).
Normalnie śmieją nam się w twarz..... Ta bezczelność świadczy, że czują się bezkarni.
  • Odpowiedz
Mają też poczucie humoru.

Cóż, trzeba być dobrym zwyrolem żeby z czystym sumieniem okraść tylu ludzi i jeszcze się z tego podśmiechiwać.
  • Odpowiedz
#!$%@? się czują bezkarni, trzeba im te smycz ukrócić, nie możemy sobie pozwolić na robienie Nam koło dupy...
To jest śmieszne, jak można być takim chamem i jeszcze śmiać się ze swoich oszustw?
  • Odpowiedz