Wpis z mikrobloga

ostrzegam przed https://electrocenter.net/ dzisiaj szukałem pomysłu na prezent w internecie i wpadłem na ich stronę, wszystko w zaskakująco niskich cenach (co już wzbudziło moje podejrzenie), zdecydowałem się zamówić produkt za pobraniem i tutaj własnie już upewniłem się co do ich niecnych zamiarów, otóż wysyłka z przedpłatą jest darmowa natomiast koszt dostawy w przypadku płatności przy odbiorze wynosi 150 zł !!!
  • 1335
  • Odpowiedz
@malawi7: To może przypadek, bo oni dla pościemniania napisali, że kasę oddali, a w rzeczywistości kasę mógł oddać tpay.com (z siedzibą w poznaniu - dlatego jest POZNAN PL) Albo w ogóle to jeszcze inny zwrot. Czy zgadza się kwota co do grosza?
  • Odpowiedz
@joanna-gabrys: Napisz pisemne zawiadomienie. Zaoszczędzisz sobie dużo czasu i nerwów. Nie będziesz musiała czekać w kolejce i mniejsze ryzyko, że odmówią przyjęcia zawiadomienia i słuchać policyjnych mądrości, że sama jesteś sobie winna.
  • Odpowiedz
Status zmienił się na wysłany i otrzymałem fakture w PDF,na której brak nr NIP adresu itp.Będe dziś rozmawiał z kolezanka która jest rzecznikiem prasowym Policji i będziemy coś myśleć
  • Odpowiedz
@kompas0304: Wszystkim wysłali. Wysyłacz nawet nie zapłacił, a mu wysłali, że paczka wysłana. Idą tak na łatwiznę, ze nawet nie sprawdzają kto przelał kasę. A faktura którą wysłali to proforma wiec nie musi być tam danych.
  • Odpowiedz
Mój status się nie zmienił, nadal pisze "Oczekuje na płatność przelewem bankowym" za to właśnie dostałem odpowiedz na maila którego im wczoraj wysłałem.
Pani Monika napisała mi: "Zamówienie zostało wysłane dnia wczorajszego. Przepraszamy za długi okres realizacji."

Mail został nadany z info@, i wysłany do mnie oraz do zamowienia@.
  • Odpowiedz
U mnie odwrotnie, status zamrowienia zmienił ie na WYȘLANE w dniu wczorajszym, a na mail o nr przesyłki otrzymałem przed chwila odpowiedz, ze została wysłana w dniu dzisiejszym:

"Dzień Dobry,
Uprzejmie informuję, że zamówienie zostało wysłane dnia dzisiejszego.
Pozdrawiam
XXXXXXX XXXXXXXXX
  • Odpowiedz