Wpis z mikrobloga

@Hole_to_another_universe: To tak samo jak te kuce co wierzą Muskowi który mówi, że jak korporacje zamienią pracowników na AI i roboty to będzie coś takiego jak dochód podstawowy. Sranie w banie, jakby mogli to by człowieka do śmierci wycisnęli, a z trupa zrobili jedzenie dla następnych
  • Odpowiedz
@Zartos_Larpiarz: tez mi sie tak wydaje, jak przyjdzie czas gdzie ludzie stana sie zbedni to bogaci zrobia nam na tyle nieprzyjemne zycie zebysmy juz sie nie rozmnazali bo nie beda potrzebowac nastepnych niewolnikow. Po co mieliby utrzymywac bande nierobow i dzielic sie z nimi zasobami jak moga miec wiecej swiata dla siebie? Byc moze ten proces juz sie zaczal bo dzietnosc spada i jakos nie ma decyzji zeby zachecac do
  • Odpowiedz
@Hole_to_another_universe: Ci co wykupili eXtra Kalsykę CD Projektu i Kolekcję Klasyki Cenegi gdy te były w koszach po parę dyszek w media marketach wygrali życie. To samo Blu-Raye i muzyka na CD. No ale odeszłyby koszty nośników i dystrybucji to ceny będą niższe! Tsa, sraken pierdaken.

Może i ceny nie są niższe, ale za to nic nie posiadamy i w każdej chwili mogą nam odebrać licencję wynajmu. ( ͡°
  • Odpowiedz
  • 37
@Hole_to_another_universe: a jak obniżą podatki, to Janusz bedzie wiecej płacił sam z siebie.
A jak spadnie cena ropy, to stacje same obniżą ceny
A jak bedzie urodzaj to warzywa i owoce potanieją.

I inne bajki kapitalizmu.
  • Odpowiedz
@f9JXBEArQ2H4TKl: Rządzący to debile. Doprowadzili do bezrobocia i bezdzietności bo nikt nie jest w stanie zarobić na utrzymanie ani własne mieszkanie, wszystko jest za drogo, nikt nie chce nikogo zatrudniać bo wszystko jest za drogo. A wiadomo kto najwięcej się przyłożył do tej drożyzny wszystkiego. Takie samonapędzające się kółko s----------a. Genialne rozwiązanie tej komuszej wiedźmy? Pospuszczać masowo Hindusówi inną szarańcę z trzeciego świata, bo tak jest łatwiej wyrównać numerki w
supra107 - @f9JXBEArQ2H4TKl: Rządzący to debile. Doprowadzili do bezrobocia i bezdzie...

źródło: zdrajczyni europy

Pobierz
  • Odpowiedz
za to doszły nowe koszty bo każda gra musi mieć 1000 devów zajmujących się jakimś gównem które nie ma znaczenia po godzinie grania


@onepnch: a książki? No nie ma bata, to zmowa jest.
  • Odpowiedz
@Hrjk: ogolnie to by tak wlasnie bylo ze by potanialo tylko by musialo to byc na innej zasadzie. Kapitslizm by zadzialal i ceny spadly jakby podaz wzrosla i trzeba bylo walczyc cena. Ale nie wzrosnie bo jest monopol sztuczny w postaci np licencji na film i ma go np jedna tylko platforma. A powinno to dzialac tak ze np ktokolwiek kiedys kupil na plycie jakis film to powinien moc sie
  • Odpowiedz
@supra107: ogolnie sam chcialbym robic kolekcje mediow wszelakich ale jakos nie ufsm temu nosnikowi, plytom, boje sie o ich trwalosc. Byl projekt trwalego zapisu w szkle, na tysiace lat, jakby byla taka technologia dla zwyklych ludzi to zajebiscie i bym w to poszedl na calosc ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A z tymi plytami to tez nie badzcie tacy pewni bo to tylko kwestia prawa, wystsrczy ze
  • Odpowiedz
@f9JXBEArQ2H4TKl: Budujesz NAS, szyfrujesz dyski, zgrywasz płyty, olewasz "legalność" ciepłym moczem. Jak będą chcieli Cię zniewolić, posłuchaj się Ojców Założycieli. Lepiej zginąć jako wolny człowiek niż żyć jako niewolnik. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
supra107 - @f9JXBEArQ2H4TKl: Budujesz NAS, szyfrujesz dyski, zgrywasz płyty, olewasz ...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
@supra107: walczyc mozna i warto ale w koncu nas zniszcza, dysk Ci padnie i nie kupusz kolejnego bo "co ty tsm chcesz offline trzymac?! Masz cos do ukrycia?!" I dla kowalskiego bedzie TYLKO chmura do wyboru i abonament na wszystko
  • Odpowiedz
@Hole_to_another_universe: Z jednej strony cena trochę spora. Z drugiej to i tak mniejsza cena niż wyjście do kina w dwie osoby, a możesz oglądać za tyle całą rodziną + znajomi. Więc zależy jak patrzeć - jak mieszkasz sam i dla siebie bierzesz tylko, to drogo. Jak oglądasz z resztą rodziny, albo paczką znajomych to wychodzi mało.
  • Odpowiedz