Wpis z mikrobloga

#kuternogahowkin

Cześć Mirki!
Dawno nic nie pisałem, ale po tym co się wydarzyło muszę zamieścić tutaj wpis. Proszę was, podnieście to w gorące, niech ludzie wiedzą kogo można tutaj spotkać. Konkretnie chodzi o jednego z nas. A jeszcze konkretniej o Mireczka @fuser Jak wiecie mam samochód, który z racji na moją chorą nogę jest jedynym oknem na świat, jedynym sposobem załatwiania spraw, dokumentów, odwiedzania lekarzy. Owy samochód się zepsuł. Siadło sprzęgło, dwumasa, czyli jedna z droższych części w aucie. Koszt naprawy tego to 3 tysiące zł z hakiem. Mając obecnie multum wydatków ze względu na moją chora nogę, po prostu nie naprawiłbym tego. Byłbym uziemiony na długi czas. Po wykopie o mnie owy Mireczek zainteresował się moją sprawą i postalkował trochę moje wpisy. Szczęście chciało, że trafił również na ten gdzie pytałem o cenę naprawy sprzęgła, a złożyło się tak, że właśnie on prowadzi firmę zajmującą się regeneracją takich części. I wiecie co? Mireczek po kilku wymienionych ze mną telefonach postanowił zrobić mi to kompletnie za darmo, wziął na siebie całe koszta, które nie są małe. 2 dni temu odebrałem samochód od mechanika, odzyskałem moje drugie, już w pełni działające nogi. Właśnie dzięki niemu i jego firme. Ten Mireczek nie ma tu nawet żadnego konta firmowego jak naprawylaptopów itp, jest zwykłym użytkownikiem (a raczej niezwykłym). Prosiłem was o wzniesienie tego w gorące, żebyście zobaczyli, co jest w stanie zrobić nasza wspaniała społeczność dla drugiego człowieka, a także chcę dać rozgłos jego firmie, która w żaden sposób się tu nawet nie reklamuje. Myślę, że za ten czyn w pełni mu się to należy.

Adres ich strony to www.regenerownia.pl
Niech Mireczek ma niespodziankę jak zobaczy swoją stronę w gorących.

Dziękuję! :)

A co u mnie? Kolejne leki od psychiatry, które nie działają. Opinia od drugiego psychiatry, do którego znów wysłał mnie sąd - jeszcze nie doszła. Jedyny progres jest taki, że 23 tego miesiąca mam operację wyciągnięcia drutów z biodra, które mnie uwierają, a 3 dni po tym miesiąc rehabilitacji. Jakiekolwiek działania ze zbiórką będą dopiero po opinii psychiatry, tak mi zaleciła moja mecenas, bo może w końcu coś się ruszyć z moją sprawą.

Dziękuję też każdemu z was, z osobna. Każdemu kto do mnie napisał prywatnie, kto wykopał moje znalezisko. Nawet nie wiecie co dla mnie zrobiliście. Wcześniej byłem w dołku, nie potrafiłem się podnieść. Dzięki wam zobaczyłem, że coś mnie w przyszłości jeszcze czeka, dzięki wam się podniosłem.

Link do wykopu dla niewiedzących o co chodzi:
http://www.wykop.pl/link/3160389/pomozmy-jednemu-z-nas-bo-po-wypadku-ma-przerabane-wykop-efekt/
H.....n - #kuternogahowkin

Cześć Mirki! 
Dawno nic nie pisałem, ale po tym co się...

źródło: comment_bTKUW4jTL6VSxMvuTD6698J7RRVOcN4L.jpg

Pobierz
  • 99