Wpis z mikrobloga

hej Mirki #help , mam mega prośbę! #pies którego kocham szuka człowieka! Mój tata umarł i został #piesel ##!$%@?

Pieseł szuka domu z ogrodem i zagrodą. Ja nie mam ani domu ani ogródka a to typowy burek lubiący obszczekać każdego #janusza

Sytuacja wygląda tak: mój tata zmarł, został Oskar #pieski ... siedzi sam na podwórku, ja mieszkam 300 km od niego,dokarmiają do sąsiedzi... Oskar kocha ludzi dzieci i inne zwierzęta. Szukam dla niego super domu. Zawiozę go w każdy zakątek świata! Z powodu moich warunków mieszkaniowch nie jestem w stanie go wziąć. Nie wyobrażam sobie oddać go do schroniska: jego życie to bieganie po podwórku, człowiek, człowiek i jeszcze raz człowiek! Miałam nadzieję, że znajomi pomogą ale nikt nie szuka psa strużującego ( każdy tylko szczeniak na kolanka i do bloku ) ... #help
oliwelle - hej Mirki #help , mam mega prośbę! #pies którego kocham szuka człowieka! M...

źródło: comment_FD29nYNu4FSzPKTXxQ4JBH2iwGR0dvo9.jpg

Pobierz
  • 93
ma o wiele lepiej niż dowolny pies z nie wiadomo jak dużym ogródkiem.


@introligat0r: tak tak xD
Mój ojciec ma działkę na której ma psa strózującego 24h/7d i pilnuje kur i myślę, że mojego ojca pies jest bardziej szczęśliwy od twojego, bo czasami sobie za ojca zgodą od kur ukradnie jajka czy bułki. Zabrany został ze schroniska, wcześniej był bity przez poprzedniego właściciela i niedożywiony. Teraz wygląda jak dopakowany lis z
@mexi: strasznie mi jest źle, wiesz sprawa wygląda tak, że ja x lat temu wyjechałam do innego miasta, z psem mieszkał mój tata. Tacie się zmarło, Oskar został. Gdybym mogła wzięłabym go do siebie ale ... on nie lubi przebywać w mieszkaniu .. to typowy pies podwórkowy tu poszaleć, tam poszczekać, w domu sapie, drapie w drzwi... chce na dwór ... ja mieszkam w mieszkaniu ( nie swoim ), nie mam