Wpis z mikrobloga

hej Mirki #help , mam mega prośbę! #pies którego kocham szuka człowieka! Mój tata umarł i został #piesel ##!$%@?

Pieseł szuka domu z ogrodem i zagrodą. Ja nie mam ani domu ani ogródka a to typowy burek lubiący obszczekać każdego #janusza

Sytuacja wygląda tak: mój tata zmarł, został Oskar #pieski ... siedzi sam na podwórku, ja mieszkam 300 km od niego,dokarmiają do sąsiedzi... Oskar kocha ludzi dzieci i inne zwierzęta. Szukam dla niego super domu. Zawiozę go w każdy zakątek świata! Z powodu moich warunków mieszkaniowch nie jestem w stanie go wziąć. Nie wyobrażam sobie oddać go do schroniska: jego życie to bieganie po podwórku, człowiek, człowiek i jeszcze raz człowiek! Miałam nadzieję, że znajomi pomogą ale nikt nie szuka psa strużującego ( każdy tylko szczeniak na kolanka i do bloku ) ... #help
Pobierz
źródło: comment_FD29nYNu4FSzPKTXxQ4JBH2iwGR0dvo9.jpg
  • 93
@oliwelle: Jeśli pieseł jest aktualnie z okolic Warmii / Mazury / Elbląg to tam możliwe, że znalazłoby się takie swojskie gospodarstwo by miał podobne warunki i miłego właściciela.
Jeśli by jakimś cudem nie wyszło Ci to roztocze to daj znać, zapytam tam u kogoś z okolic Elbląga
@oliwelle: Prawda jest taka, ze pies dalby rade zyc nawet w bloku ale przy kims kogo zna i kocha - czyli ty, rodzina. Nie widze sensu szukac domu dla starego psa. Jesli tak go kochasz, wez do siebie zapewniaj mu codziennie dlugie spacery i pozwol mu sie zestarzec w spokoju. Taka zmiana otoczenia, nowi ludzi to ogromny stres dla takiego psa. Bierz do siebie jak tak bardzo go kochasz.
@AnnaJ: cieszę sie że znacie sie na psach i wiecie że najważniejszy jest kontakt z człowiekiem. Proszę Was o jedno, nie bądźcie w tym wszystkim specjalistami od mojego życia. Gdyby sytuacja była prostsza Oskar zostałby ze mną, ale niestety jest to nie możliwe. Nie chce wnikać w szczegóły, po prostu muszę znaleźć mu taki dom o którym tu mowa. Zbliżony do tego jaki miał. Nie jest to prosta i łatwa decyzja...