Wpis z mikrobloga

Odkąd się wprowadzilismy do domu w #uk , ciągle przychodzą listy do poprzednich właścicieli... A to bank, a to ubezpieczalnia... Nawet ostatnio prawo jazdy przyszło ( ͡º ͜ʖ͡º) nowy landlord twierdzi że nie zna ich nowego adresu, to może tak być? Wydaje mi się że spisując umowę kupna/sprzedaży to jest tam jakiś adres... ? Nawet pojawił się pomysł żeby iśc do banku z którego listy przychodzą i powiedzieć że tu nikt nie mieszka taki... bo widać pisanie "WRONG ADDRESS" na liscie i wrzucanie do skrzynki nic nie daje... #emigracja #anglia #poczta
  • 21
  • Odpowiedz
@uppss: przekierowanie kosztuje £50 na pół roku chyba, i tylko ty dla siebie możesz je zrobić :)
Zawsze możesz odesłać, żę adresat juz nie mieszka, ale szkoda zachodu :)
Ja wywalałem :)
  • Odpowiedz
@BlackTabby: do mnie co roku przychodzą kartki świateczne z Kanady, zdjęcia też przysyłają, oczywiście do poprzednich lokatorów ale mimo wszystko fajnie widzieć jak dzieciaki im tam rosną w tej Kanadzie
  • Odpowiedz
@BlackTabby: nie pisz Wrong address.
Pisz:
Return to Sender.
The person is no longer living at this address.
Please remove the address from your database.
Zazwyczaj pomaga. W ten sposob pozbylam sie wielu listow :)
  • Odpowiedz
@dob3k: @BlackTabby: ja mam pieczątkę z tym tekstem. Chyba najgorszą firmą, która ciągle przysyła katalogi, po 2 latach odsyłania listów do adresata, jest Tesco Clubcard. Uparci jak osły.
  • Odpowiedz