Wpis z mikrobloga

Witam serdecznie sportowe świry!

A dzis kolejny dzien mojej zmiany stylu zycia, wiec zaczynamy:

- z rana #!$%@? bieganie na czczo + rozgryzienie obrzydliwego zabku czosnku i lyk wody z olejkiem oregano
- na sniadanie ciemny chleb z jajkiem + #!$%@? kefir (ponoc probiotyk czy co)
- o 13 byla zupa grzybowa z tesco - jedyny posilek ktorym nie mam ochoty sie wyzygac
- zaraz na drugie danie kasza gryczana, brokuly, szpinak i inne zielone #!$%@? bez smaku
- wieczorem znow cwiczenia i do spania

I tak mija kolejny dzien mojej #dieta i #zdrowytrybzycia
Ciagla walka z marzeniami o wypiciu zajebistej Coli i zjedzeniu sytego, niezdrowego miecha z majonezem, ale dzielnie sie trzymam.

Motto ktore mi przyswieca to "Eat delicious or look delicious" + chec bycia zdrowszym.

Jutro kolejne katusze, ktorych jedynym przyjemnym momentem jest staniecie z rana na wage i ogladanie siebie w lustrze.
Ogolnie nie polecam, tylko dla wytrwalych sku$wysynow jak ja.

Jak chcesz obserwowac moje zmagania + po osiagnieciu celu zobaczyc fote z porownaniem - obserwuj moj tag: #chudnijzmarco

#zdrowie #zdrowejedzenie #samorozwoj #truestory #oswiadczenie
  • 73
  • Odpowiedz
@MrGreeneye: #!$%@? to tam, jak koles ogarniety to styka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@marcooo80: no i w #!$%@? zle robisz, bo poki nie nabierzesz SWIADOMOSCI tego co jesz to bedzie lipens, dla mnie np to co teraz zjadles to jest szajs i szybko zejdziesz, gdzie tu jest bialko ? gdzie sa tluszcze jakies normalnie ? no jak ma ci organizm funkcjonowac ? NO JAK
  • Odpowiedz
@vomalio: czemu ty wszedzie piszesz do mnie jakbys probowal mi zaimponowac ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

aaa dobra juz wiem, widziales moja sylwetke, juz wszystko jasne, ze budze takie respakt ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@marcooo80: no i napisalem, to co teraz zjadles to toalny szajs i nic tym nie osiagniesz, owszem zleci ci waga, ale tluszcz, ktorego nadmiar jest zbedny i tak ci zostanie, wiec jaki to sens ? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@marcooo80: ty to nazywasz 'dieta' ? lol. Czym zrzucic ? deficytem kcal, ty znasz w ogole swoja zerowke kaloryczna ? ilosc kcal gdzie przy twojej aktualnej wadze i aktywnosci fizycznej waga stoi w miejscu, a sylwetka generalnie nie zmienia sie juz ?
  • Odpowiedz
@marcooo80: no widzisz skoro takie podstawy sa juz dla ciebie za skomplikowane i za trudne, to nie oczekuj super efektow, predzej tak jak pisalem, #!$%@? to wszystko szybciej niz zaczeles, niz cos bedzie na rzeczy
  • Odpowiedz
@marcooo80: to ogarnij to, bo jak juz tak z grubej rury wjechales w swoj 'zdrowy' tryb zycia i w ogole elo super 600 to zacznij robic to porzadnie, w koncu to nie jest przeciez na pokaz i na kilka tygodni no nie ? tak juz powinno byc do konca twoich dni #heheszki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz