Wpis z mikrobloga

Witam serdecznie sportowe świry!

A dzis kolejny dzien mojej zmiany stylu zycia, wiec zaczynamy:

- z rana #!$%@? bieganie na czczo + rozgryzienie obrzydliwego zabku czosnku i lyk wody z olejkiem oregano
- na sniadanie ciemny chleb z jajkiem + #!$%@? kefir (ponoc probiotyk czy co)
- o 13 byla zupa grzybowa z tesco - jedyny posilek ktorym nie mam ochoty sie wyzygac
- zaraz na drugie danie kasza gryczana, brokuly, szpinak i inne zielone #!$%@? bez smaku
- wieczorem znow cwiczenia i do spania

I tak mija kolejny dzien mojej #dieta i #zdrowytrybzycia
Ciagla walka z marzeniami o wypiciu zajebistej Coli i zjedzeniu sytego, niezdrowego miecha z majonezem, ale dzielnie sie trzymam.

Motto ktore mi przyswieca to "Eat delicious or look delicious" + chec bycia zdrowszym.

Jutro kolejne katusze, ktorych jedynym przyjemnym momentem jest staniecie z rana na wage i ogladanie siebie w lustrze.
Ogolnie nie polecam, tylko dla wytrwalych sku$wysynow jak ja.

Jak chcesz obserwowac moje zmagania + po osiagnieciu celu zobaczyc fote z porownaniem - obserwuj moj tag: #chudnijzmarco

#zdrowie #zdrowejedzenie #samorozwoj #truestory #oswiadczenie
  • 73
  • Odpowiedz
@marcooo80: fajna dieta, liczysz chociaz co jesz ? ( ͡° ͜ʖ ͡°) #!$%@? temu wszystkiemu wroze, bo efektow to bym sie nie spodziewal jakis wiekszych

Ogolnie nie polecam, tylko dla wytrwalych sku$wysynow jak ja.


#smiechlem co jest takiego niesamowitego w tym co teraz odwalasz ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ch-jogromPL: nic nie licze. To pierwszy etap w ktorym odrzucilem wszelki cukier, tluste gowno, wiekszosc przetworzonego scierwa - i juz widze efekty na wadze i w lustrze wiec nie jest zla.
A ja sie spodziewam i bedo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@marcooo80: napij się coli zero i zacznij liczyć kalorie i zobaczysz wtedy jaki będziesz nażarty chodził. Nie katuj się bo wytrzymasz tydzień i jak nie lubisz biegać to nie biegaj tylko spaceruj szybko.
  • Odpowiedz
@marcooo80: a w jakim celu to wyrzuciles wszystko ? nie mozna bylo po prostu to no nie wiem? ograniczyc ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

to co teraz zaczeles robic to czysty idiotym i nie wroze mega kariery, tak szybko z tym skonczysz jak zaczeles, a szkoda bo duzo ludzi lapie taka tymczasowa mega motywacje i szybko ona #!$%@?, a mogliby to wykorzystac i serio osiagnac dobre
  • Odpowiedz
@marcooo80: podobno jest masa diet na których chudniesz i są smaczne, może wybierz sobie jakąś inną, bo co to za dieta, na której każdy dzień jest męką

  • Odpowiedz
@Kelemele: nie chce zadnej coli, bo za duzo juz mialem cukru w zyciu. Nie chce mi sie nic liczyc, dobrze sie czuje na lekkim glodzie. Katuje sie - i jak narazie udalo mi sie wytrzymac juz sporo wiecej niz tydzien :) Nie lubie ani biegac, ani spacerowac, wiec bieganie chociaz szybciej mija ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@przomsik: jem mieso - po prostu aktualnie bardziej kupie piers kurczaka i sam usmaze niz kupne kurczaki. Niecaly 30lvl, nie wiem ile do zrzucenia bo to nie moj priorytet - ale zalozmy ze 80-85kg bedzie ok. (Aktualnie 90kg)
  • Odpowiedz