Wpis z mikrobloga

z waszych debilnych internetowych wojenek

Ja nie zaliczam się do bandy przygłupów


@newerty: Jak nie zaliczasz? Jesteś hersztem tej bandy bo sam uczestniczysz w tych "wojenkach" przecież co widać powyżej. Jeśli one są debilne to jesteś debilem, zresztą nie miałem wątpliwości
  • Odpowiedz
@Andrzej_Walczak: Muszę każdemu z was powtarzać z osobna że w dupie mam neuropę, prawicę, lewicę, żydo-komunę, kucy i całą resztę tego tałatajstwa? Wojujcie sobie między sobą, nic mi do tego, ale skończcie szukać wszędzie swoich 'wrogów'.

@arczer: Po pierwsze nie znasz znaczenia słowa 'herszt' - uczestnictwo w czymkolwiek nie czyni nikogo żadnym przywódcą.

Jesteś hersztem tej bandy bo sam uczestniczysz

Dobieraj słowa ostrożniej to drugi raz nie uargumentujesz czegoś
  • Odpowiedz
@Andrzej_Walczak: W takim razie znajdź mój JEDEN post w którym zwalczam i obrażam kogoś kto ma inne poglądy polityczne niż ja - skoro uczestniczę w tych wojenkach to nie powinno ci to zabrać dużo czasu.

Jedynie reaguję na idiotyczne zaczepki odnoszące się do mojego awataru.
  • Odpowiedz
z wami przekrzykiwać o to kto lepiej


@newerty: jawnie opowiadasz się po jednej ze stron, każdy komentarz jest nacechowany tym przekazem. Jak zatem możesz mówić że sie uczestniczysz, nie przekrzykujesz, nie wojujesz. I tak, w tym wątku jesteś hersztem, bo nikt tak jak ty nie wojuje, oczywiście z jedną ze stron.
  • Odpowiedz
@Hatespinner: Dokładnie, i nie wytłumaczysz takiemu, że świat posiada odcienie szarości, że można zgadzać się z częścią poglądów a część uważać za idiotyzmy.

@arczer jeszcze tylko chciałbym z pełnym uzasadnieniem usłyszeć po której stronie barykady jestem - pewnie neuropa bo nie jestem chrześcijaninem i cała ta afera z 'zamachem smoleńskim' jest według mnie śmieszna i naciągana.
  • Odpowiedz