Wpis z mikrobloga

@arczer: w dupie mam twoje wojenki z lewicą lub prawicą. Ja nie zaliczam się do bandy przygłupów którzy będą się awanturować w internecie czyja jest racja albo kto jest lepszym Polakiem. Ja się z tego co najwyżej mogę pośmiać, a poważniej traktuję ważniejsze sprawy.
  • Odpowiedz
@newerty: też zawsze się śmieję z katastrof lotniczych, szczególnie tych gdzie giną najważniejsze osoby a śledztwo jest parodią. Tak można poznać z czego jestem ulepieon, nie wiem może też se walnę taki awatar, żeby nie zostawić wątpliwości..
  • Odpowiedz
@arczer: Potrafisz czytać? Może zaznacz mi, gdzie napisałem że śmieję się z katastrofy? Powiedziałem, że śmieję się z waszych debilnych internetowych wojenek i przekrzykiwania się kto jest lepszym Polakiem.

A że śledztwo jest parodią to fakt, brakuje tylko wątku ufoludków i motomyszy z marsa.
  • Odpowiedz
Potrafisz czytać? Może zaznacz mi, gdzie napisałem że śmieję się z katastrofy? Powiedziałem, że śmieję się z waszych debilnych internetowych wojenek i przekrzykiwania się kto jest lepszym Polakiem.


@newerty: tak działają te politykierskie oszołomy - każde Twoje słowo obrócą przeciwko Tobie i nie zamierzam tu wymieniać żadnej partii...
  • Odpowiedz
@troflix: patrz bo się posłucham i przejmę opinią jakiegoś internetowego napinacza.

@rbk17: i dlatego jestem za mniejszą anonimowością w internecie. Ludziom zwyczajnie odwala kiedy są za 'przesłoną'.
  • Odpowiedz
@troflix: Weź chłopie koło i jebnij się w czoło - może pomoże i jako wielki patriota uszanujesz swój język zaczynając używać polskich znaków diakrytycznych.
  • Odpowiedz