Wpis z mikrobloga

@lechwalesa: Ma pan zablokowane PW, dlatego napiszę ten list tutaj:

Drogi Elektryku,

Skisłem srogo, Bolku. Usuń konto pało siwa.
I gdzie te 100 milionuw, nie szanuje kogutów, które nie #rozdajo.
Chciałbym abyś mi kupił pizzę i dwa piwa ''Lech''.Wałęsa zrobił rozpierdziel
na Kubie widziałem.Twoją starą podczas lotu na magicznym dywanie.Leciała
do magicznej, gorącej serwerowni, gdzie elfik pokazuje skradzione 100 milionów
Dd. Bolku, jestem zażenowany bo JAK TO ROBIĆ NIE WIEM, a chcę tylko skradzionych milionóf stu.
Cycki wiszą, a Ty zjadłeś moją doniczkę z zielonymi kopytkami. Dzisiaj będę czekał na 100 milionuf
w gotówce w małych nominałach. Jeśli nie, to nie, ale lepiej tak. Bociana #!$%@?ł szpak.
Cenckiewicz też ruchał, ale mu nie wyszło, bo miał za małego ptaka.
Mieszał bigos orderem uśmiechu, wyciągniętym z Twojej kieszeni, a potem usmażył bigos na płycie
@SOLGAZ, bez płomienia, oczywiście. Chciałbym zaznaczyć, że jestem wielkim fanem brania z dupy
do gemby Grzegorza Brauna, który kocha śmierdzące koty nie owinąwszy taśmą.

Z poważaniem Danuśka przyszła wyszła stara, ale jara amfetaminę i #!$%@? Michałki
białe i czarne, i bure, i bure, zaszedłeś nam stary ostatnio za skórę.
Za to Kwaśniewski pół człowiek pól litra, nie wiadomo gdzie się kitra.
Dwa kilo uranu, nasze 100 milionuf i wóde z kranu, i na wieczór pół litra, za to z rana
banan, rozbujnik latający, niczym kosmonauta #!$%@?, leci wściekły prosto w przestrzeni
eukidesowej inkesprymble i w ogóle.

Hańba wiekuista i nieddoczekanie. Zdrowaś Ryszarda Petru,
którekgo nie spodziewałeś się w tym liście kabanie bułce daj nam zmiłowanie i spokój wieczny
w krainie śmieszkówniecnych rzezimieszków i innych.. Kociokwików, którzy nawet nie potrafią
ostrzyć się jak umrzyj. KONIEC

Ps. Mirki cwane są jak Ty za komuny. Padlina modrzew i ze 4 sznury były potrzebne by mur przeskoczyć i go zburzyć.
Prezydent zaś brzoza wybuchła, bo Tupolew odleciał.
#listotwarty
  • 5
  • Odpowiedz