Wpis z mikrobloga

@Xanthia: do jednego gościa piszesz nie podoba się wpis, nie komentuj.
Więc może zachowaj podobną logikę: nie podoba się rogal, nie rób wpisu...
W Wielkopolsce jest tak, że najpierw się mówi o świętach lokalnych( regionalnych), a potem całej Polski.
Nie wyklucza się oczywiście możliwości świętowania obu tych świąt.
Poza tym siedziba Wykopu jest w Poznaniu, Poznań odzyskał niepodległość dopiero PO powstaniu wielkopolskim i to jest właśnie fajne, że zwracana uwaga na
@micomak: fajnie, ale mój komentarz nie odnosił sie do rogala na belce, bo akurat w tej kwestii sie zgodzę, ze symbol narodowy byłby bardziej na miejscu. Autorka wpisu, umieściła jeszcze kilka komentarzy i to do nich sie odniosłam. Chodziło mi o ogólne czepianie sie naszego poznańskiego święta.
@micomak: tak wlasnie :) i o to mi chodziło w komentarzu. W Poznaniu każdy pamięta o święcie narodowym, a oprócz tego wcina rogale i świętuje radośnie, dlatego nie widze powodu zeby sie o to oburzać. Belka to jest osobna kwestia
@Xanthia: A gówno. A może ja np mam dzisiaj urodziny, a jak sobie #!$%@?ę na koszulce napis "solenizant" to też się będziesz #!$%@?ć, że święto państwowe jest ważniejsze, niż moje święto i mam się natychmiast przebrać we flagę? Wykop jest z Poznania, a tutaj 11.11 świętuje się rogalem i koniec. Współczucia dla debli, którzy kojarzą to wyłącznie z "hehe Michau Białek wcionga rogale xD", a nie z miastem podziemnej pomarańczy. A