Wpis z mikrobloga

Administracji wypoku przypominam, że dziś jest: Narodowe Święto Niepodległości – polskie święto państwowe obchodzone 11 listopada dla upamiętnienia odzyskania przez Polskę niepodległości w 1918, po 123 latach zaborów (1795–1918); święto zostało ustanowione ustawą z 23 kwietnia 1937, a nie dzień jakiegoś zakichanego ROGALA!

#oswiadczenie
  • 197
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@hesar: Jaka głupota, robisz #!$%@? z rozumu i nawet tego nie widzisz. XD
Rogal pojawia się tam co roku i co roku wywołuje ból dupy.
Może niech usunie konto skoro się jej, jak zdążyła juz zasugerować, antypolska administracja nie podoba.
  • Odpowiedz
@impasjonat: #!$%@?ąc od mojego stylu pisania (jeśli uważasz, że jest prymitywny to ok) - dlaczego ty i reszta oburzonych chcecie decydować co jest godne pokazania a co nie? wykop jest z poznania, masa użytkowników jest z poznania, więc są rogale. tyle. zresztą jeśli z was tacy patrioci to po co wam flaga na portalu ze śmiesznymi obrazkami? a jak już chcecie się obnosić ze swoim (pop)patriotyzmem to dajcie sobie flagę,
  • Odpowiedz
@Xanthia: Znam historię naszego kraju, pamiętam o Dniu Niepodległości, ale czy to oznacza, że mam w ten dzień chodzić w ubraniach od surge polonia, albo red is bad i mieć powywieszane flagi w całym domu? xD Administracja pewnie chciała z humorem ustawić belkę z rogalem, no ale wyszło jak zawsze. Wyjmijcie kija z dupy. Martyrologia mocna w naszym społeczeństwie.
  • Odpowiedz
O jakiej wolności i demokracji mówisz? W rządzie człowiek skazany przez sąd, autor prowokacji i dwóch miłośników teorii spiskowej, wszyscy chcący, abyś my żyli tak jak kilkaset lat temu w ciemnocie i pod kontrolą klechów.


@Xanthia: ups, myślałem że bul dupki bo jesteś zapiekłą pisiorką.

Tym niemniej to dalej prywatny portal. I chyba jednak lepiej, że póki co, nie musi się stosować do odgórnego reżimowego nakazu lub zakazu czegoś tam.
  • Odpowiedz
@Im_from_alaska: a gdzie napisałem, że jestem oburzony? kto chce decydować co jest godne pokazania? na pewno nie ja. Bijesz na oślep kolego. Gdyby op (opka?) napisała w poście, że domaga się usunięcia rogali i zamiast nich wstawienia np. orła białego to inna sprawa. Natomiast ona jedynie napisała to, co wielu myśli na ten temat wnioskując po plusach. Bez jakiegokolwiek roszczenia.

Nie sądzę byś miał problemy z czytaniem ze zrozumiem. Może
  • Odpowiedz