Wpis z mikrobloga

@kartezjusz6644: Wiesz to juz naprawdę jest nudne. Nie widzę związku pomiędzy tym kto jaki telefon ma i jakim jest człowiekiem. Nazywasz mnie gimbem? Prawie 30 na karku. Gdybys Ty tyle miał to byś wiedział, że gównoburzę o telefon kręcą tylko zakompleksione dzieciaki a nie dorośli. Także tego, miłego dnia. Pozdrawiam serdecznie.
@Xanthia: Pozwól być okradanym przez własnych polityków, przebywając wśród w dużej mierze patologicznego społeczeństwa, oglądając TVN, dając się ruchać na umowach i przez ZUS. Żyj jak intruz we własnym kraju.

Oburz się, bo na portalu ze śmiesznymi obrazkami jest rogal.

Kolejne wielkie zwycięstwo lokalnych patriotów.
Serwery są ich i trochę oprogramowania, reszta jest nasza.

@Xanthia: właśnie, serwis jest ich, oni robią oprogramowanie, grafikę - my współtworzymy treści, nic więcej.

Bez nas ten serwis nie istnieje.


@Xanthia: To może zażądaj wynagrodzenia, no bo przecież tworzymy wykop to się należy jakaś dola za to że reklamodawcy chcą się tu reklamować - no bo to my generujemy cały ruch.

Jestem z Poznania i nie boje się powiedzieć że
Ciekawe, czy jak będzie WOŚP, to tez będą tacy zatwardziali


@100piwdlapiotsza: O #!$%@? ZDRAJCY BYNDOM ZBIERAĆ HAJSY NA JAKIEŚ CHORE GUWNIAKI ZAMIAST NA PERUKI DLA ŁYSYCH PAŁKARŻÓW

a tak na serio: występy narodowych i naziolskich zwierząt tak mi obrzydziły 11 listopada, że dla mnie to jest teraz Święto Niezpałowanych Debili. Na szczęście są inne okazje do uczczenia niepodległości Polski niż 11 listopada, który, swoją droga należałoby znieść (świętem niepodległości powinien albo