Wpis z mikrobloga

Dobry test grafiki i plynnosci w Fallout 4. Grafika tragiczna jak na dzisiejsze standardy i zle zoptymalizowana. Na PC jest wlaczone ultra co powinno miazdzyc konsole, a jest jedynie troche lepiej i 60fps. Nie wierze, ze to naprawia w znaczacym stopniu. Dziekuje wszystkim, ktorzy zamawiaja preordery jak glupi i niszcza szanse na dobre gry.

Jakby jakis frustrat pisal komentarze obrazajace jakas platforme to podaje specyfikacje komputera:
Intel Core i7-5820K 6x 3.3 GHz
16GB DDR4 Crucial Dual Channel 2133MHz (2x 8GB)
ZOTAC GeForce GTX 980Ti Amp! Extreme Edition 6GB
500GB SATA III Samsung 840 EVO SSD
2TB SATA III Western Digital Red WD20EFRX

Same dyski kosztuja tyle co konsola.

Moja rada jest taka, aby zagrac w Fallout 4 dopiero jak bedzie edycja GOTY. Do tego czasu bedzie masa DLC oraz troche poprawia grafike i optymalizacje. Nie niszczcie sobie przyjemnosci z grania w wersje beta :)

#ps4 #pcmasterrace #xboxone #fallout4 #fallout
Re-volt - Dobry test grafiki i plynnosci w Fallout 4. Grafika tragiczna jak na dzisie...
  • 91
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 6
#!$%@? was z ta grafika, jak mantra powtarzanie ciągle 60 GPS, 1080 p, ultra detale, oby wam starczyło czasu na granie we wszystkie nowe gry po premierze bo przecież jak po roku wrócie do czegoś to będzie załamka bo już grafika będzie odstawić od standardów. Ja się właśnie ciesze baldurs gatem bo nigdy nie grałem i jakoś żyje oczu mi nie wypala. Ja rozumiem ze to nowa gra, ale mówienie ze grafika
  • Odpowiedz
@chciwykrasnolud: Nie wiem jak u Ciebie, ale w moim otoczeniu każdy ma laptopy ze względu na studia i nie wydaję zbędnych pieniędzy na monitory, za to telewizor w domu ma każdy. A co do gier to po co dłużej? Rozumiem jak ktoś kolekcjonuje, ja przechodzę grę i ląduje w koncie, a pieniądze z niej uciekają.
  • Odpowiedz
@Re-volt: ta grafika to żart xD a płynność to jeszcze większy, pomijam już totalne olanie użytkowników amd gdzie gra chodzi zdecydowanie gorzej(nvidia gameworks nie jest żadnym powodem tego bo w takim wiedźminie 3 też jest ono stosowane prawie w każdym miejscu i wydajnościowo amd jest podobnie)
  • Odpowiedz
o ale to przecież Fallout 4. Tu nie liczy się grafika ale sama gra i fabuła. Nie znasz tego?


@Nizki: tylko że fabuła, zadania i dialogi też stoją na gównianym poziomie, tak jak w oblivionie,f3 i skyrimie, jedynie w nv jako tako to wyglądało ale oni tej gry nie robili
  • Odpowiedz
@d3v: Ale tu nie ma ciśnienia o 60fps, FHD, ultra, tylko o to że gra wygląda jak gówno i działa jak gówno. Na PS4 niestabilne 30FPS, na Xbonie dropy do 0, na PC dropy 30-60fps. Twórcy postawili na gameplay i fabułę? Ok, ale skoro odpuścili grafikę i gra wygląda słabo, to powinna mieć adekwatne wymagania.
  • Odpowiedz
  • 0
@ZetarXenil: co nie znaczy ze będzie to słaba gra bo grafika jest "slaba" . Od początku było wiadomo ze nie będzie mega graficznie, ale moim zdaniem jest okej. Wiedźmin 3 tez miał dropy koszmarne na xbox one szczególnie po jednej z późniejszych latek. Ja i tak poczekam trochę aż łatki wyjdą. Prawda jest jedynie to ze coś złego się dzieje ostatnio z optymalizacjami gier, Rockstar pokazał moim zdaniem klasę wydając
  • Odpowiedz
@Re-volt: ja jestem fanboyem fallouta, ale tego sprzed lat. Ten nowy Morrowind w świecie postapo mnie nie przekonuje, Betha nie potrafi stworzyć w grze relacji między postaciami, które by były w jakikolwiek sposób wiarygodne i wciągające. kolejny produkt do odcinania kuponów od tego samego schematu, od zera do bohatera w wielkim ale sterylny świecie.
  • Odpowiedz
@Re-volt:

Grafika tragiczna jak na dzisiejsze standardy i źle zoptymalizowana.


A co jarałeś? Bo jak średnio 90fps na 970 to zła optymalizacja to nie wiem czego Ty oczekujesz. A filmiku to chyba wcale nie włączyłeś jeśli mówisz że jest tylko trochę lepiej.
  • Odpowiedz
@fractiioN: Moim zdaniem problem polega na podzespolach konsol. Jak wychodzilo ps3 to bylo bardzo wypasione i sony nawet do niego doplacalo przez jakis czas. Obecnie ps4 i XO to straszne gnioty wydajnosciowe. Problemem tez jest optymalizacja. Tak jak wczesniej wspomnialem wiedzmin 3 wyglada super wiec jednak da sie dobrze zrobic gre. Zobaczymy co przyniesie kolejna generacja konsol. Jestem w stanie zaplacic nawet 5k za konsole, ale ma byc potworem wydajnosci
  • Odpowiedz