Wpis z mikrobloga

Dobry test grafiki i plynnosci w Fallout 4. Grafika tragiczna jak na dzisiejsze standardy i zle zoptymalizowana. Na PC jest wlaczone ultra co powinno miazdzyc konsole, a jest jedynie troche lepiej i 60fps. Nie wierze, ze to naprawia w znaczacym stopniu. Dziekuje wszystkim, ktorzy zamawiaja preordery jak glupi i niszcza szanse na dobre gry.

Jakby jakis frustrat pisal komentarze obrazajace jakas platforme to podaje specyfikacje komputera:
Intel Core i7-5820K 6x 3.3 GHz
16GB DDR4 Crucial Dual Channel 2133MHz (2x 8GB)
ZOTAC GeForce GTX 980Ti Amp! Extreme Edition 6GB
500GB SATA III Samsung 840 EVO SSD
2TB SATA III Western Digital Red WD20EFRX

Same dyski kosztuja tyle co konsola.

Moja rada jest taka, aby zagrac w Fallout 4 dopiero jak bedzie edycja GOTY. Do tego czasu bedzie masa DLC oraz troche poprawia grafike i optymalizacje. Nie niszczcie sobie przyjemnosci z grania w wersje beta :)

#ps4 #pcmasterrace #xboxone #fallout4 #fallout
Re-volt - Dobry test grafiki i plynnosci w Fallout 4. Grafika tragiczna jak na dzisie...
  • 91
  • Odpowiedz
@fractiioN: Niby PS4 to sprzęt za 1,3 tys. zł, a o grafe w Driveclub'ie postarali się jak nikt inny. Jak to możliwe, że DC wygląda o niebo lepiej, od Project Cars na ultra, mega, super ustawieniach?
  • Odpowiedz
@fractiioN: > wszystkim ustawionym na maksimum dużo nie odbiega od DC, szczególnie w deszczu.

XDD zwłaszcza w deszczu odbiega.

Czyli gra może wyglądać zaje*iście nawet na konsoli ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@fractiioN: miałem okazję grać w obie gry, owszem DC to nie jest symulator - model jazdy duuuużo bardziej podoba mi się w PC, natomiast te 60 k/s wygląda gorzej, niż 30 k/s w DC (w PC mam wrażenie, że gram w Undergrounda 2 - bez urazy, bo to może tylko moje odczucia). A jeśli chodzi o wyścigi nocne, tutaj też PC przegrywa. Teraz czekamy na Gran Turismo 7 i Gran
  • Odpowiedz
Też czasami śmigam w GTA Online moim niezbyt doinwestowanym wozidłem :D osobiście mnie też nie interesowały pewne tytuły, dopóki nie przetestowałem - nawet seria LittleBigPlanet mnie uwiodła, niby dla dzieci, niby bez krwi itd. ale jednak ma swój urok i przy piwerku można się świetnie bawić nawet we czwórkę :D
  • Odpowiedz
@Romp3K: A tam #!$%@? że konsole ograniczają wydajność. To oni chyba #!$%@? nie grali w God of Wara 3 na ps3 lub remastered. Widziałem każdy making of, jak widziałem ile nad jedna walka się meczyli żeby wycisnąć każde soki z konsoli to szczena mi opadła. Musi być wszystko dopracowane, każdy fps. A nie jak na #!$%@? się w innych grach.
  • Odpowiedz