Wpis z mikrobloga

Dobry test grafiki i plynnosci w Fallout 4. Grafika tragiczna jak na dzisiejsze standardy i zle zoptymalizowana. Na PC jest wlaczone ultra co powinno miazdzyc konsole, a jest jedynie troche lepiej i 60fps. Nie wierze, ze to naprawia w znaczacym stopniu. Dziekuje wszystkim, ktorzy zamawiaja preordery jak glupi i niszcza szanse na dobre gry.

Jakby jakis frustrat pisal komentarze obrazajace jakas platforme to podaje specyfikacje komputera:
Intel Core i7-5820K 6x 3.3 GHz
16GB DDR4 Crucial Dual Channel 2133MHz (2x 8GB)
ZOTAC GeForce GTX 980Ti Amp! Extreme Edition 6GB
500GB SATA III Samsung 840 EVO SSD
2TB SATA III Western Digital Red WD20EFRX

Same dyski kosztuja tyle co konsola.

Moja rada jest taka, aby zagrac w Fallout 4 dopiero jak bedzie edycja GOTY. Do tego czasu bedzie masa DLC oraz troche poprawia grafike i optymalizacje. Nie niszczcie sobie przyjemnosci z grania w wersje beta :)

#ps4 #pcmasterrace #xboxone #fallout4 #fallout
Re-volt - Dobry test grafiki i plynnosci w Fallout 4. Grafika tragiczna jak na dzisie...
  • 91
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

takie gta 4 na pc


@Tank1991: Akurat skopany port GTA 4 nie jest najlepszym przykładem na wyższość PC :D

8800 byly ktore niszczyly konsole

Różnica była taka że PS3 dzięki zamkniętej architekturze miało wtedy wydajność podobną do topowych PC, a PS4 już w dniu premiery konkurowało raczej z midendowymi PCtami
  • Odpowiedz
Obecnie ps4 i XO to straszne gnioty wydajnosciowe


@Re-volt: PS4 i XO to zajebiście wydajne sprzęty za nieco ponad tysiaka. Stary, kupiłem sobie takie pudełko, 1300 z padem, odpaliłem GTA V i nie wierzyłem, że za tyle kasy da się pograć tak komfortowo przy tak zajebistej grafice. Czego wy się k---a spodziewacie jeszcze?
  • Odpowiedz
Wydajność to możesz sobie w benchmarku zmierzyć


@fractiioN: Ale ja nie kupuje konsoli po to, żeby mierzyć wydajność w benchmarkach tylko żeby grać. Dla mnie GTA V na sprzęcie tak tanim chodzi zajebiście. Nic innego nie oczekuje od tych zabawek bo przecież nie są to profesjonalne sprzęty.
  • Odpowiedz