Wpis z mikrobloga

Dobry test grafiki i plynnosci w Fallout 4. Grafika tragiczna jak na dzisiejsze standardy i zle zoptymalizowana. Na PC jest wlaczone ultra co powinno miazdzyc konsole, a jest jedynie troche lepiej i 60fps. Nie wierze, ze to naprawia w znaczacym stopniu. Dziekuje wszystkim, ktorzy zamawiaja preordery jak glupi i niszcza szanse na dobre gry.

Jakby jakis frustrat pisal komentarze obrazajace jakas platforme to podaje specyfikacje komputera:
Intel Core i7-5820K 6x 3.3 GHz
16GB DDR4 Crucial Dual Channel 2133MHz (2x 8GB)
ZOTAC GeForce GTX 980Ti Amp! Extreme Edition 6GB
500GB SATA III Samsung 840 EVO SSD
2TB SATA III Western Digital Red WD20EFRX

Same dyski kosztuja tyle co konsola.

Moja rada jest taka, aby zagrac w Fallout 4 dopiero jak bedzie edycja GOTY. Do tego czasu bedzie masa DLC oraz troche poprawia grafike i optymalizacje. Nie niszczcie sobie przyjemnosci z grania w wersje beta :)

#ps4 #pcmasterrace #xboxone #fallout4 #fallout
Re-volt - Dobry test grafiki i plynnosci w Fallout 4. Grafika tragiczna jak na dzisie...
  • 91
  • Odpowiedz
@Re-volt: proszę nie ma za co, kupiłem oryginalną grę, dzisiaj i całą środę będę się nią bawił, a Wy się ekscytujcie filmikami z youtube oglądanymi pod lupą
  • Odpowiedz
@Re-volt: No naprawdę. NIkt nigdy nie mówił, że będa robić super grafikę. Od zapowiedzi się nie kryli. A ludzie dalej się srają, że grafika średnia :) PS. Nie wiem jak jest na konsololach i lata mi to, na PC śmiga aż miło
  • Odpowiedz
@Re-volt: Jeśli grywalność jest dobra, a gra nie ma dużych spadków fps to nie przeszkadza mi średnia grafika, ważna jest grywalność. Nie kupiłem pre order tylko dlatego, że cena jest dla mnie za wysoka i chce trochę poczekać i kupić używaną.
  • Odpowiedz
@Re-volt: no ale to przecież Fallout 4. Tu nie liczy się grafika ale sama gra i fabuła. Nie znasz tego? Już same trailery wyglądały strasznie słabo więc nie ma się co dziwić. pelikany wszystko wezmą bo jest hype.
  • Odpowiedz
@Re-volt: oczywiście masz rację, gra powinna #!$%@?ć jak szalona, a wygląda i działa tak sobie. Niestety wsadziłeś kij w mrowisko pod tytułem FanbojeFolałta.
  • Odpowiedz
Nie uważasz że to śmieszne że na mocarnych konfiguracjach są miejsca gdzie gra strasznie zwalnia?


@ediz4: Pewnie, że śmieszne. Wydajność gier na PC już od roku jest śmieszna, dlatego gram na PS4 ( ͡° ͜ʖ ͡°). Martwią mnie trochę dropy i loadingi, ale poza tym gra wygląda bardzo dobrze, nie mam generalnie uwag do oprawy - liczę na fajny gameplay i fajną fabułę.

Generalnie to rozumiem wkurzenie
  • Odpowiedz
@sysek: developerzy mają #!$%@? na dopieszczanie produktu, bo ludzie i tak kupują opierając się na dopieszczonych (tak dla odmiany) trailerach i wyreżyserowanych gameplayach.
  • Odpowiedz
@willowcreek: Jasne, ze grywalnosc jest wazniejsza, ale np CD PROJEKT RED pokazali, ze da sie osiagnac jedno i drugie. Wiedzmin 3 na PC wyglada idealnie, a z konsoli wyciska tyle, ze przyjemnie sie gra nawet dla PCtowca.
@Nizki: @plnk: juz wole pograc w F3 z overhaulem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@ChuckNorris_: Jest lepiej, ale nie masz wrażenia że na Pc aa nie działa poprawnie?

Generalnie to rozumiem wkurzenie graczy PC którzy wydali 10k na sprzęt i dostają w sumie podobne doświadczenie co na PS4 za 1,3k. No niestety, granie na PC się staje marginesem rynku, z czysto biznesowego punktu widzenia rozumiem producentów.


Co? O.o Wiesz jak ta gra chodzi na konsolach? Porównywalnie do pc za 1,3k
  • Odpowiedz
@rtone: Tu jest raczej inny problem. Wczoraj oglądałem filmik z gry na one i ps4 i sporo dropów do 20 klatek. Także to raczej pójście na łatwiznę twórców i wydanie źle zoptymilizowanej gry
  • Odpowiedz
@chciwykrasnolud: Dodaj do tego pc dobry monitor i z zestawu za 1,3k robi się 2k. Konsole kupujesz i grasz (zakładając, że każdy ma telewizor w domu). Gry drogie? Konsolowe możesz sprzedawać i tak naprawdę mieć grę za 50 zł grając w nią 2-3 miesiące.
  • Odpowiedz