Wpis z mikrobloga

Dobry test grafiki i plynnosci w Fallout 4. Grafika tragiczna jak na dzisiejsze standardy i zle zoptymalizowana. Na PC jest wlaczone ultra co powinno miazdzyc konsole, a jest jedynie troche lepiej i 60fps. Nie wierze, ze to naprawia w znaczacym stopniu. Dziekuje wszystkim, ktorzy zamawiaja preordery jak glupi i niszcza szanse na dobre gry.

Jakby jakis frustrat pisal komentarze obrazajace jakas platforme to podaje specyfikacje komputera:
Intel Core i7-5820K 6x 3.3 GHz
16GB DDR4 Crucial Dual Channel 2133MHz (2x 8GB)
ZOTAC GeForce GTX 980Ti Amp! Extreme Edition 6GB
500GB SATA III Samsung 840 EVO SSD
2TB SATA III Western Digital Red WD20EFRX

Same dyski kosztuja tyle co konsola.

Moja rada jest taka, aby zagrac w Fallout 4 dopiero jak bedzie edycja GOTY. Do tego czasu bedzie masa DLC oraz troche poprawia grafike i optymalizacje. Nie niszczcie sobie przyjemnosci z grania w wersje beta :)

#ps4 #pcmasterrace #xboxone #fallout4 #fallout
Re-volt - Dobry test grafiki i plynnosci w Fallout 4. Grafika tragiczna jak na dzisie...
  • 91
  • Odpowiedz
rozumiem, nie neguję tego, chciałem Ci tylko uświadomić, konsole obecnej generacji to nie są wydajne sprzęty (w sensie stricte), jak właśnie napisałeś


@fractiioN: No jasne, że nie są bo to zabaweczki za tysiaka (3 raz to piszę). Nie rozumiem zdziwienia co niektórych po prostu ;-) a to dlaczego twórcy wydają tak źle zoptymalizowane gry, które w dniu premiery są gównem to już temat na inną dyskusję, nie związaną raczej ze
  • Odpowiedz
@plnk: ludzie nie mogą się poprostu cieszyć gra na którą czekali bo ma być super wyjebista grafika i maja w nią nie grać?
i jeszcze nazywasz ich fanboyami samemu będąc posiadaczem PC który nie służy ci do gry tylko patrzenia ile fps ma dana gra, po czym wylaczasz ja i nigdy do niej nie wracasz
  • Odpowiedz
@Re-volt: moja rada jest taka, graj na konsoli bo gry są downgradowane aby grafika na pc nie była o wiele lepsza, sam napisałeś że dyski kosztują tyle co konsola, nie widać różnicy więc po co przepłacać:)
  • Odpowiedz
@plnk: Sam jestem fanem Fallouta i zwyczajnie żal mi tej marki z której Bethesda zrobiła po prostu rasowe gówno do zarabiania pieniędzy na ludziach, którzy nie potrafią nawet ocenić jakości gry, bo przecież działa i wcale nie wygląda aż tak źle (,)
  • Odpowiedz
  • 0
Wy się powinniście wstydzić, że gracie w takie gowno, a co niektórzy jeszcze są dumni z zakupu preordera XD
  • Odpowiedz