Wpis z mikrobloga

Czołem #mikrokosy i cała reszta. :) Od dnia w którym pierwszy raz użyłem ten tag minął ponad miesiąc (6.03.2013) i dzisiaj obserwowany jest już przez 41 osób. Tag moim zdaniem cieszy się sporą popularnością i pomógł już nie jednej osobie z naszej małej mikrowypokowej społeczności (co mnie bardzo cieszy).

Zbliża się lato - słyszałem, że zima już w końcu na dobre Wam odpuściła i jestem pewien, że nie jedna osoba chce trochę nad sobą popracować przed wyjściem na plażę lub po prostu przez najbliższe lato. Wiadomo, że 'sezonowców' nie brakuje ale niektórzy może zaczną już pracować nad sobą, żeby dobrze wyglądać na przyszłe wakacje? Nie wiem.

Nie chcę pisać za dużo bo zaraz będzie tl;dr, więc w skrócie - mój kolejny pomysł to napisać poradnik dla osób chcących zacząć nad sobą pracować. Często powtarzają się te same pytania i dobrze by było to wszystko zebrać w jedno miejsce i umożliwić ludziom dostęp do takich informacji.

Dzisiaj założyłem odpowiedni dokument na google drive (google docs) i w weekend zacznę go opisywać. Dostęp mają wszyscy, funkcje komentowania są włączone. Osoby zainteresowane pomocą w tworzeniu takiej 'pigułki' proszę o kontakt, docelowo chciałbym, żeby było kilku autorów a nie ja sam (żaden ze mnie autorytet).

Tutaj link: klik

Będę informował na bieżąco, na razie jedynie daję znać o kolejnej inicjatywie i zapraszam. #silownia #treningi #fitness #zdrowie #odzywianie #dieta #redukcja #zdrowytrybzycia #pierdylioninnychtagow

P.S. Mile widziane komentarze i pomysły na działy / informacje jakie chcielibyście tam zamieścić. Na razie dopiero rozpisuję szkielet samego dokumentu i wątki jakie warto poruszyć.
  • 3
@ktoszpolnocy: Ano, ambitny. Dlatego potrzebna pomoc. :) Przy opisywaniu treningów i ćwiczeń jak najbardziej jakieś filmiki zostaną podlinkowane.

@Kajetan8: Jest jeszcze www.potreningu.pl i masa innych. Warto wspomnieć, że coś takiego istnieje i zachęcić do korzystania ale wybór konkretnego serwis uto już raczej kwestia gustu.